«ДЕНЬ КАР’ЄРИ ЄС» В ДОНЕЦЬКОМУ ЮРИДИЧНОМУ ІНСТИТУТІ МВС УКРАЇНИ (МІСТО КРИВИЙ РІГ)

«ДЕНЬ КАР’ЄРИ ЄС» В ДОНЕЦЬКОМУ ЮРИДИЧНОМУ ІНСТИТУТІ МВС УКРАЇНИ (МІСТО КРИВИЙ РІГ)

23 квітня 2019 року на базі навчально-виховного комплексу Донецького юридичного інституту МВС України за адресою : вул. Співдружності, 92 а, відбувся захід присвячений «Дню кар’єри ЄС в Україні», який проходить в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні».

На відкритті заходу були присутні Криворізький міський голова Юрій Вілкул, ректор Донецького юридичного інституту МВС України професор Віктор Бесчастнийт.в.о. начальника Криворізького відділу поліції  майор поліції Іван Балабан, командир полку патрульної поліції в м. Кривий Ріг старший лейтенант поліції Дмитро Гладчук, директор департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак та менеджер з індивідуальних можливостей Національного Еразмус+ офісу в Україні Катерина Жданова.

Представництво Європейського Союзу в Україні, в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні», проводить низку Днів кар’єри ЄС, що організовується Інформаційними центрами ЄС, керівником якого у м. Кривий Ріг є  Наталії Малюгіна.

Мета заходу - ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України.

Захід продовжився панельною дискусією «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати прямо зараз» під час якої учасники заходу студенти, курсанти та учні закладів освіти Кривого Рогу обговорювали найактуальніші питання щодо обрання майбутньої професії сучасної молоді.

Упродовж дня в інституті учасникі мали можливість відвідати тренінги для підвищення свого професійного рівня, взяти участь у дискусіях щодо проблем ринку праці, і, найосновніше, безпосередньо від роботодавців почути про вакансії у провідних українських компаніях.

Ключовим аспектом «Дня кар’єри» був «Ярмарок вакансій», участь в якому взяли близько 30 компаній. Потенційні роботодавці представляли свої компанії учасникам заходу, безпосередньо спілкувалися та викладачами, інформували про можливості працевлаштування.

Також провідні компанії презентували програми стажувань та практик, як один із найкращих способів здобуття досвіду роботи.  Для учасників «Дня кар’єри» стало чудовою нагодою для молоді поспілкуватися з потенційними роботодавцями, дізнатися інформація про наявні вакансії, заповнити резюме і, навіть, пройти першу співбесіду, отримати цінні поради щодо напрямів фахового росту та розвитку власних бізнес-ідей.

Організатори «Дня кар’єри » відзначили, що будь-який сучасний заклад вищої освіти повинен не лише надавати фундаментальну базу знань, а й формувати певні компетентності, орієнтуватися на потреби ринку праці, на те, щоб молодь відповідала вимогам роботодавців.

Під час заходу гості  дізналися про світові/європейські тренди в питаннях професійних компетентностей, про те, як задовольнити попит роботодавців у кваліфікованих кадрах, можливості навчання та стажування.

Так молодь у вишу отримала  практичний досвід та знайла шляхи вирішення питання подальшої освіти та працевлаштування.

Щиро вдячні всім нашим партнерам за співпрацю.  Надалі нас чекає ще багато нових прекрасних спільних заходів. Адже Донецький юридичний інститут МВС України, заклад вищої освіти, який відкритий до ініціатив. Молоді бажаємо втілення своїх мрій та досягнення кар’єрних висот!

На Донеччині поліцейські собаки за півроку допомогли розкрити майже 300 злочинів
Цього тижня двоє підозрюваних у вбивствах завдяки чотирилапим слідопитам не змогли уникнути відповідальності. В Авдіївці пес пройшов по сліду більше 5 км та привів до місця,...
"Чесні вибори" кандидатам у народні депутати України та спостерігачам
"Чесні вибори" кандидатам у народні депутати України та спостерігачам    
Військові, правоохоронці та науковці обговорили важливість дотримання прав людини у зоні проведення ООС
Це стало головною темою регіонального круглого столу, який відбувся сьогодні, 12 липня, в адмінбудівлі обласного главку поліції. У заході взяли участь представники усіх...
ПРИРОДА АТАКУЄ. В ІТАЛІЇ ВИПАВ ГРАД РОЗМІРОМ ІЗ ЯБЛУКО
  Сьогодні, 10 липня, мешканці Італії могли спостерігати бомбардування градом небувалого розміру. Люди викладають у соціальні мережі фото крижані кульки розміром із...
Навчально-спортивна база в ССО
Сьогодні, представниками Генерального штабу ЗС України, здійснено перевірку фізичної підготовленості військовослужбовців Командування ССО ЗС України. Як і подобає «сталевим»,...
"ПРОКУРАТУРА ПРО РЕЗОНАНС В ДЕТАЛЯХ" випуск 1
"Прокуратура про резонанс в деталях". Лише у цій програмі ви почуєте всю правду про резонансні події і побачите те, що не показують у звичайних новинах. Автор програми прес-служба...
ВІТАЄМО ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА ПЕТРОВСЬКОГО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !
Сьогодні свій День Народження відзначає меценат, справжній патріот Дніпра та України, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» - Олександр Володимирович...