Зведений Дніпропетровською ОДА дитсадок у Підгородному переміг у всеукраїнському архітектурному конкурсі – Валентин Резніченко

Зведений Дніпропетровською ОДА дитсадок у Підгородному переміг у всеукраїнському архітектурному конкурсі – Валентин Резніченко
224968 ПЕРЕГЛЯДІВ

Оригінальні дитсадки у вигляді бджолиних стільників зводить у різних куточках області Дніпропетровська ОДА. Їх будують за проектом молодих дніпровських архітекторів – групи DP-INVEST. Один з них, садочок у Підгородному, працює вже понад півроку. Нещодавно він отримав престижну архітектурну відзнаку як найкраща громадська будівля. Проект переміг на всеукраїнському архітектурному конкурсі «Reset. Hromady. Communication-2019». Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Переконані – діти Дніпропетровщини мають виховуватись у найкращих умовах, які відповідають викликам часу. В області «з нуля» зводимо нетипові для країни дитячі садочки – у вигляді бджолиних стільників. Їхні головні принципи – енергоефективність та безпечність. Один з таких закладів вже понад півроку діє у Підгородному. Нині подібні дитсадки-«вулики» будуємо  в  Іларіоновому та Кам’янському», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Оригінальний дитсадок у вигляді кількох шестикутників звели у Підгородному за рік. Яскраві стіни, великі панорамні вікна, просторі та затишні кімнати з «теплою» підлогою.  Заклад унікальний і ззовні, і всередині. Окрім креативного дизайну, є ще одна «родзинка» - внутрішнє подвір’я із зимовим садом. За будь-якої погоди там тепло та комфортно.  

«Цей проект – результат нестандартного підходу групи проектувальників. Ми хотіли відійти від стандартних «коробок» з вузькими довгими коридорами, тому створили заклад у вигляді стільників. Замість коридору там – широка кругова галерея, яка розташована навкруги зимового саду. Подумки ми «жили» у цьому садочку. Уявляли, як зробити його максимально функціональним та комфортним для малечі», - розповіла головний інженер Катерина Мілько.

Дитсадок – на шість груп. Для кожної передбачена власна пісочниця з навісом та ігровий майданчик. Заклад розрахований на 115 малюків.

Щорічний всеукраїнський архітектурний конкурс «Reset. Hromady. Communication-2019» організувала Асоціація об’єднаних територіальних громад.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео