«СКРОМНИЙ, НАДЗВИЧАЙНО ОРГАНІЗОВАНИЙ ТА ІНТЕЛІГЕНТНИЙ ЧОЛОВІК» - КАЖУТЬ ПРО ВАДИМА ПАШУТІНА КОЛЕГИ ТА УЧНІ

«СКРОМНИЙ, НАДЗВИЧАЙНО ОРГАНІЗОВАНИЙ ТА ІНТЕЛІГЕНТНИЙ ЧОЛОВІК» - КАЖУТЬ ПРО ВАДИМА ПАШУТІНА КОЛЕГИ ТА УЧНІ
33842 ПЕРЕГЛЯДІВ

Хочемо розповісти вам про людину, ім’я якої відомо далеко за межами нашої держави. Майже 40 років свого життя він присвятив вихованню правозахисників. Він ніколи не хизувався досягненнями, завжди бездоганно виконував найскладніші завдання. Ми спілкувалися з багатьма його колегами та колишніми учнями, і всі висловили одну думку: «скромний, надзвичайно організований та інтелігентний чоловік». Це Вадим Пашутін.
Цілком можливо, що ім’я Вадима Пашутіна було б пов’язано з виробництвом крилатих ракет та винищувачів, але доля звела його з Донецьким юридичним інститутом.
Після закінчення Харківського авіаційного інституту у 1977 році, за спеціальністю конструювання та виробництво літальних апаратів Вадим Володимирович працював майстром збирального цеху виробництва крилатих ракет та винищувачів вертикального злету. Потім була служба у збройних силах у якості заступника командира роти.
З 1982 Вадим Володимирович в органах внутрішніх справ. За цей період проходив службу на різних посадах Донецької спеціальної середньої школи міліції МВС СРСР, Донецького училища міліції МВС України, Донецького інституту внутрішніх справ, Донецького юридичного інституту МВС України.
Почав службу з заступника начальника спеціального курсу ДССШМ. Доклавши чималих зусиль він організував підготовку працівників правоохоронних органів зарубіжних країн у період з 1978 до 1992 року. Під його керівництвом було підготовлено майже 300 працівників міліції (поліції) семи країн світу: Республіки Конго (столиця Браззавіль), Гвінейської Республіки, Ісламської Республіки Афганістан (на той час – Демократична Республіка Афганістан), Соціалістичної Республіки В’єтнам, Лаоської Народно-Демократичної Республіки, Йєменської Республіки (на той час її південної частини – Народної Демократичної Республіки Йемен), Королівства Камбоджі (на той час – Народної Республіки Камбоджа, потім – Держави Камбоджа).
Першими слухачами були поліцейські з Республіки Конго. Це були короткострокові курси – 6 місяців. Заняття проходили через перекладачів французької мови, які працювали у штаті школі міліції. Такі короткострокові курси проводились з іноземцями аж до 1985 року, терміни навчання коливались від 6 до 9 місяців. Для забезпечення навчання громадян бувших французьких колоній – Республіки Конго та Гвінейської республіки
Завершив службу Вадим Володимирович першим проректором ДЮІ з навчально-методичної та наукової роботи у званні полковника міліції. Має численні заохочення від МВС, інших органів влади, у 1998 році указом президента України нагороджений Відзнакою Президента України «За бездоганну службу» 2-го ступеню.
Має наукову ступінь кандидата юридичних наук, вчене звання доцента, 40 наукових публікацій, у тому числі – наукові статті, монографія, навчальні посібники, що рекомендовані МОН України.
Під час роботи на посаді проректора з наукової роботи організував ефективну підготовку наукових кадрів для інституту, що дало змогу розширити ліцензію освітньої діяльності ДЮІ, забезпечити подальший розвиток наукового потенціалу кафедр.
Брав активну участь в організації міжнародної діяльності інституту, співпраці з поліцією Баварії, особисто вивчав досвід підготовки поліцейських у Німеччині.
Дев’ять років очолював методичну раду інституту з 2000 року є членом вченої ради інституту.
Сьогодні активно включився до роботи щодо поновлення бібліотечного фонду інституту, сприяння розгортанню його освітньої діяльності у м. Кривий Ріг. Продовжує виховну діяльність серед студентів, слухачів інституту, має сформований роками авторитет та повагу персоналу інституту.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео