У ДВНЗ "КНЕУ ім. Вадима Гетьмана" відкрився центр інноваційних технологій

У ДВНЗ "КНЕУ ім. Вадима Гетьмана" відкрився центр інноваційних технологій
55369 ПЕРЕГЛЯДІВ

На факультеті обліку та податкового менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбулося урочисте відкриття Центру інноваційних рішень. Спонсором та засновником центру є українська компанія IT-Enterprise, яка вже понад 30 років займається цифровізацією та автоматизацією підприємств України.

“Діяльність Центру інноваційних рішень буде спрямована на підготовку студентів до реалій роботи в бізнес-секторі, надання їм практичних навичок роботи з сучасними ІТ-рішеннями. Крім того, на базі Центру відбуватимуться відкриті лекції та навчальні заходи з метою знайомства студентів із тенденціями розвитку сучасних технологій, цифровізації та індустрії 4.0”,– зазначив на відкритті центру ректор КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, професор Дмитро Лук'яненко.

Центр інноваційних технологій буде безкоштовним та відкритим для всіх студентів. На базі центру охочі зможуть навчатись працювати із сучасними системами бухгалтерського обліку, ERP-системами та системами управління різними процесами на виробничому підприємстві. Для студентів та молодих учених уже розроблено план модулів, який містить такі блоки:

1.Сучасні ІТ-рішення для системної організації роботи;

2.Бухгалтерський облік для бізнесу та бюджетних установ;

3.Онлайн-закупівлі та тендерні процедури;

4.Індустрія 4.0 для українських підприємств.

Усі витрати на матеріально-технічне обладнання, організацію та проведення заходів бере на себе компанія IT-Enterprise.

Затребуваність кваліфікованих ІТ-спеціалістів в Україні продовжує збільшуватись. За минулий рік в нашій країні кількість працівників сфери ІТ зросла на 12%, а річний дохід від галузі - на 17%, що становить більше 3 млрд доларів. У цілому ІТ-галузь сьогодні посідає 3 місце у структурі експорту України. Для розвитку бізнесу та зміцнення ринку в цілому необхідно не лише створити ефективні інструменти управління, але й підготувати спеціалістів, здатних користуватись цими інструментами. Наш Центр навчатиме молодь тому, що таке ІТ-рішення, та як ними користуватись,”– прокоментував відкриття Центру директор IT-Enterprise Олег Щербатенко.

КНЕУ став першим ВНЗ України, на базі якого створено подібний центр. Наразі, ще 5 ВНЗ України підписали договори з IT-Enterprise про створення подібних центрів: Миколаївський національний аграрний університет та Вознесенський коледж МНАУ, Київський національний торгівельно-економічний університет, Чернігівський національний технічний університет та Луцький національний технічний університет.

Про IT-Enterprise

Заснована у 1987 році корпорація IT-Enterprise – провідний український розробник програмного забезпечення для автоматизації розподілених компаній, великих і середніх промислових підприємств, підприємств фінансового сектору, послуг, холдингових структур.

Систему IT-Enterprise використовують відомі українські підприємства різних галузей економіки: ВО «Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова», Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект», шинний завод «Росава», Нижньодніпровський трубопрокатний завод, Інтерпайп Ніко-Тьюб, Київхліб, Фармак, Креді Агріколь Банк (CreditAgricoleGroup), Державний експортно-імпортний банк України і багато інших.

Серед успішних проектів компанії також:

майданчик електронних закупівель на онлайн-тендерів Smarttender

Теги: освіта, інноваційні технології, іт-рішення, кнеу

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео