31 жовтня у Києві відбудеться фінал Всеукраїнського конкурсу Miss Nationality Ukraine 2020

31 жовтня у Києві відбудеться фінал Всеукраїнського конкурсу Miss Nationality Ukraine 2020
55774 ПЕРЕГЛЯДІВ

31 жовтня у Києві відбудеться фінал Всеукраїнського конкурсу Miss Nationality Ukraine 2020

31 жовтня о 19.00 в ресторанному комплексі D.Fleur (вулиця Михайла Грушевського, 3) відбудеться фінал Всеукраїнського конкурсу Miss Nationality Ukraine 2020

«Переможниця Miss Nationality Ukraine 2020 отримає не тільки титул, а й відповідальну місію протягом 2021 року виконувати суспільно-соціальні функції, пов’язані з благодійною, культурною, представницькою місією культури та звичаїв України.» - коментує директор конкурсу Христиченко Катерина.

Фіналістки конкурсу предстануть перед нами виключно в образах створених українськими дизайнерами, серед яких: Foberini, Vesna Acsessories, Victoria Ivankovich, Tendens та інші.

Хореографом фінального шоу проєкту стала Марина Моісєєва – засновник Divas Place і першого в Україні Dance Divas Show, учасниця балету артисту MONATIK.

Miss Nationality Ukraine 2020 - це не тільки конкурс краси, це образотворча платформа, яка розвиває скіли жіночності у чотирьох сферах життя: творчість, тіло, розум та енергія. Цього року менторами проекту стали:

Ольга Стрельцова - відомий весільний церемоніатор і засновник професії в Україні
Ольга Богатая – мотиваційний оратор, з досвідом більше ніж 7 років духовних практик з кращими майстрами Індії, Китаю і Мексики.
Влад Задирака – майстер духовних практик, який більше 10 років вивчає і перевіряє на практиці медитацію, енергетику і філософію Чжун Юань Цигун.
Анжеліка Лагода - спортивна модель і Weider ambassador в Україні.
Ольга Мірале – лайф-коуч, НЛП практик, наставник в області сексології і побудові відносин.
Юлія Білоус - beauty expert і засновник української мережі клінік Face lab.
Анна Галебах - персональний стиліст, яка вже більше 6 років на світовому ринку моди.

Організатор конкурсу Вікторія Сідорова все-таки залишила в секреті зірковий склад журі конкурсу, але розповіла, що ведучим заходу став топовий київський ведучий Василь Чебаненко.

Квитки можна оформити на сайті:
http://miss-nationality.com/

Контакти організаційного комітету, акредитація для ЗМІ:

+38066 588 44 06

mnu.ukraine@gmail.com

Instagram: @missnationality.ukraine

http://miss-nationality.com/

Теги: Miss Nationality Ukraine 2020,Мисс Национальность Украины

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео