​До обговорення інноваційних банківських технологій долучається молодь

​До обговорення інноваційних банківських технологій долучається молодь
138793 ПЕРЕГЛЯДІВ

У нашому університеті з ініціативи кафедри банківської справи та Банківського клубу КНЕУ відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів і молодих учених «ІННОВАЦІЙНІ БАНКІВСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СУЧАСНІ ФОРМИ ГРОШЕЙ». Мета заходу - розроблення наукових і прикладних засад з питань інноваційних технологій банків та розвитку сучасних форм грошей у цифровій економіці.

Усвідомлюючи глобальне значення розвитку цифрових технологій для України, в Університеті активно проводяться дослідження та професійні консультації. Цього року впроваджено підготовку фахівців за новою спеціальністю «цифрова економіка» в Інституті інформаційних технологій; розроблено новітні навчальні дисципліни «Нові форми грошей та фінансових активів», «Монетарна економіка» на факультеті фінансів.

«Уперше в Україні проблему криптовалюти порушено на глибинному рівні, з точки зору теорії грошей, - розповідає доктор економічних наук, завідувач кафедри банківської справи КНЕУ Станіслав Михайлович Аржевітін. - Так, 29 листопада 2017 року відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Нові форми грошей та фінансових активів: становлення, перспективи ризики», за результатами якої випущено два збірники. Матеріали конференції розіслано до Ради національної безпеки України, Міністерства фінансів України, НБУ, СБУ, Національної поліції України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України та інших державних установ.

Переважна більшість авторів визнають інноваційне значення нової технології блокчейн для розвитку цифрової економіки, підтримують пропозиції ІТ-фахівців у цій галузі й наголошують на необхідності впровадження контролю (моніторингу) операцій із криптовалютою, врегулювання проблематики співіснування гривневого і криптовалютного ринків, щоб не допустити підриву економічної бази податкового забезпечення державного бюджету, обвалу гривні, перетворення криптовалюти на інструмент легалізації тіньових капіталів».

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів аспірантів і молодих учених «ІННОВАЦІЙНІ БАНКІВСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СУЧАСНІ ФОРМИ ГРОШЕЙ» стала наступним масштабним заходом. Усього було зареєстровано 170 учасників, 144 з них направили тези, що містять результати глибокого самостійного дослідження. У рамках конференції 5 квітня 2018 року в аудиторії проведено круглий стіл, на якому свої дослідження презентували 20 студентів та аспірантів.

Було виголошено цікаві доповіді:

  • 1)«Правові аспекти регулювання криптовалютних операцій», віце-президент консалтингового об’єднання «Іголан» О.В. Манюта;
  • 2)«Розвиток та використання блокчейн-технологій», керівний партнер консалтингової компанії «Фінансова студія» Є.І. Невмержицький;
  • 3) «Технологія майнінгу», експерт-практик Д.Мазепа.

За результатами конференції буде сформовано збірник наукових тез в електронному вигляді, який надішлють на електронну пошту учасникам разом із сертифікатом про участь у заході. За рішенням редакційної колегії найкращі тези надрукують у науковому фаховому виданні «Молодий учений».

До того ж наступного навчального року на всіх факультетах КНЕУ імені Вадима Гетьмана будуть читати нові дисципліни «Національні гроші та криптовалюта: можливості співіснування», «Криптовалюти як інвестиційно-спекулятивний актив, сфери легального використання» та інші.

Запрошуємо до віртуальної гри

До обговорення важливої теми активно залучається молодь. Так, кафедра банківської справи та Банківський клуб КНЕУ за підтримки Гуманітарного центру до дня банкіра оголошує «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС РОБІТ ТАЛАНОВИТОЇ МОЛОДІ У СФЕРІ ГРОШЕЙ, ФІНАНСІВ ТА БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ».

До участі запрошують студентів коледжів, що навчаються за економіко-правовим напрямом, та учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл. Для учнів шкіл запропоновано конкурс творчих презентацій на запропоновану тематику, а на студентів коледжів чекає віртуальна економічна гра «Стратегія банку на ринку фінансових послуг».

Переможців конкурсу чекає екскурсія Києвом (для немісцевих гостей оплачується проїзд до столиці), цінні призи та пам’ятні нагороди від організаторів. Зв’язок з оргкомітетом з усіх питань здійснюється через електронну пошту competition@kneu.edu.ua

Телефон для довідок:

Кафедра банківської справи (044)4556909; (044)4569815.

Завідувач кафедри банківської справи КНЕУ, заслужений економіст України – Станіслав Аржевітін.

Президент Банківського Клубу КНЕУ – Сергій Ярошенко.

Теги: кнеу, банківський клуб, банківська справа, криптовалюта, блокчейн-технології

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео