Поліція відкрита та креативна – це те, над чим варто працювати

Поліція відкрита та креативна – це те, над чим варто працювати
156658 ПЕРЕГЛЯДІВ

Донецький юридичний інститут МВС України це місце, де майбутні працівники та працівниці поліції не лише отримують знання, але й усвідомлюють справжні цінності правоохоронної діяльності. Творити зміни та будувати безпечне суспільство можливо лише разом - саме цей ціннісний орієнтир став фундаментом для унікального проєкту «Креативний простір «Відкрита поліція».

Маріуполь є прикладом сили єдності людей заради миру та безпеки і саме це надихнуло на створення першого в Україні поліцейського хабу. Цей проєкт має стати втіленням єдності поліції, громади, місцевої влади, освітян та міжнародних партнерів. Так, вже на початку 2021 року в безпечному Маріуполі відкриє двері перший вільний та креативний простір, де поліція, влада, громада, науковці та інші зацікавлені сторони зможуть активно долучитися до розробок нових підходів в розбудові безпечного суспільства.

Наразі поки триває будівництво креативного простору, а в стінах Донецького юридичного інституту МВС України проходить відбір майбутніх модераторів – фасилітаторів «Креативного простору «Відкрита поліція». Відбір проходить серед поліцейських, завданням яких є превенція правопорушень. Конкурсна комісія складається з працівниць інституту, які є фахівчинями з ненасильницького спілкування та представниці громадської організації «Рада жінок Донеччини», яка безпосередньо реалізовує проєкт.

«Наше завдання обрати тих, хто зможе будувати діалог через серце, стати посередником в діалозі миру та безпеку», - помічниця ректора з гендерних питань Ольга Светлічна.

«Ми шукаємо поліцеських, яким близька філософія ненасильства. Близька як стиль життя, як спосіб мислення, як відображення особистості». - доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Наталія Сальнікова.

Представниця громадської організації Юлія Пруднікова також зазначила: «Відбір це важливий етап, бо віднайти тих, хто готовий пройти весь шлях із здобуття знань, розкриття власного потенціалу, розширення своєї свідомості та усвідомлення власного таланту – це складна задача».

«Нам потрібні мотивовані до розвитку та готові до змін поліцейські, які здатні чути та створювати спільноти навколо себе», пані психолог інституту Олена Рингач.

Попереду майбутніх розпорядників та розпорядниць креативного простору чекає серія тренінгів з модерації, фасилітації, ненасильницького спілкування та проєктного менеджменту.

Мої відео