Поліція відкрита та креативна – це те, над чим варто працювати

Поліція відкрита та креативна – це те, над чим варто працювати
151860 ПЕРЕГЛЯДІВ

Донецький юридичний інститут МВС України це місце, де майбутні працівники та працівниці поліції не лише отримують знання, але й усвідомлюють справжні цінності правоохоронної діяльності. Творити зміни та будувати безпечне суспільство можливо лише разом - саме цей ціннісний орієнтир став фундаментом для унікального проєкту «Креативний простір «Відкрита поліція».

Маріуполь є прикладом сили єдності людей заради миру та безпеки і саме це надихнуло на створення першого в Україні поліцейського хабу. Цей проєкт має стати втіленням єдності поліції, громади, місцевої влади, освітян та міжнародних партнерів. Так, вже на початку 2021 року в безпечному Маріуполі відкриє двері перший вільний та креативний простір, де поліція, влада, громада, науковці та інші зацікавлені сторони зможуть активно долучитися до розробок нових підходів в розбудові безпечного суспільства.

Наразі поки триває будівництво креативного простору, а в стінах Донецького юридичного інституту МВС України проходить відбір майбутніх модераторів – фасилітаторів «Креативного простору «Відкрита поліція». Відбір проходить серед поліцейських, завданням яких є превенція правопорушень. Конкурсна комісія складається з працівниць інституту, які є фахівчинями з ненасильницького спілкування та представниці громадської організації «Рада жінок Донеччини», яка безпосередньо реалізовує проєкт.

«Наше завдання обрати тих, хто зможе будувати діалог через серце, стати посередником в діалозі миру та безпеку», - помічниця ректора з гендерних питань Ольга Светлічна.

«Ми шукаємо поліцеських, яким близька філософія ненасильства. Близька як стиль життя, як спосіб мислення, як відображення особистості». - доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Наталія Сальнікова.

Представниця громадської організації Юлія Пруднікова також зазначила: «Відбір це важливий етап, бо віднайти тих, хто готовий пройти весь шлях із здобуття знань, розкриття власного потенціалу, розширення своєї свідомості та усвідомлення власного таланту – це складна задача».

«Нам потрібні мотивовані до розвитку та готові до змін поліцейські, які здатні чути та створювати спільноти навколо себе», пані психолог інституту Олена Рингач.

Попереду майбутніх розпорядників та розпорядниць креативного простору чекає серія тренінгів з модерації, фасилітації, ненасильницького спілкування та проєктного менеджменту.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео