Топ-5 додатків для вивчення англійської мови для IOS і Android

Топ-5 додатків для вивчення англійської мови для IOS і Android
178157 ПЕРЕГЛЯДІВ

Всього 10-15 хв в день – і ваш рівень англійської вже значно підвищиться. А все завдяки додаткам, які ми підібрали спеціально для вас.

1. LinguaLeo
Цей додаток ви точно не «закинете», адже вас щоразу буде чекати голодне левенятко, їжу для якого потрібно добувати проходженням уроків. Окрім цього, на даній платформі присутня величезна кількість медіа-матеріалів (пісні, фільми, книги, відеоролики), якими ви можете користуватися під час навчання.

2. Memrise
Головна фішка додатку – меми, котрі сприяють набагато швидшому запам'ятовуванню матеріалу. Також на цьому сервісі ви можете вивчити 44 слова за годину, завдяки особливій науковій методиці.

3. Words
Ідеальний додаток для розширення англійського словникового запасу. У базі приблизно 40 тисяч слів, які ви можете вивчати в офлайн режимі.

4. Anki
Додаток пропонує один із найбільш ефективних способів заучування інформації – флеш-картки, за допомогою яких ви легко можете вивчати нові слова.

5. Easy ten
Якщо у вас мало часу, але ви маєте велике бажання освоїти англійську, то цей додаток для вас. Кожного дня програма буде підбиратиме 10 іноземних слів, які потрібно вивчити та закріпити спеціальними тренуваннями.

Мої відео