Що робити з небажанням дітей читати?

Що робити з небажанням дітей читати?
178705 ПЕРЕГЛЯДІВ

Раніше були такі часи, що книга здавалася однією із найбільших розваг для дітей. Після появи у житті людства гаджетів все змінилося. Дітям цікавіше проводити час у соціальній мережі чи за улюбленою комп’ютерною грою, аніж пізнавати світ через книгу.
Школярам зараз важко прожити день без телефонів чи ноутбуків. Багато хто з них не отримував б таких високих оцінок, якби не портативні гаджети, адже інтернет знає все. Здавалося б, ці технології мають допомагати нам, проте несуть вони, все-таки, більше негативу, ніж позитиву. Через них з нашого життя повільно вибуває такий застарілий “гаджет” зі знаннями – книга.
Читають їх хоча б один раз на тиждень своїм дітям лише 20% батьків. Сумно, що так мало, бо це показовий приклад для маленьких чомусиків. “Залипання” батьків у гаджетах не дасть позитивного впливу на їхніх дітей. Вони будуть сприймати це як норму і теж вподобають собі таке проведення часу.
У ранньому віці багато хто не любить читати через примусовий тон цієї літератури, до прикладу, шкільної. Коли людина стає дорослою, то потреба у саморозвитку і книжках сама приходить до неї.
Не треба змушувати дітей читати, їх потрібно зацікавити. Це не лише стосується про книгу, а й про більшість галузей життя. Є такий тип людей, котрих змусити щось ну неможливо! Це не те, що не буде приносити задоволення, а й буде нервувати їх і надокучати їм. Книжки мають бути схожими із захопленнями дитини, її поглядами на життя та її смаками. Якщо хлопчик або дівчинка любить всім серцем футбол – то читайте з ним про цю спортивну гру. Цікаві факти допоможуть здобути увагу дитини і внести у її життя цей паперовий колодязь знань на постійній основі.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео