Довіра населення – найкращий показник роботи Національної поліції

Довіра населення – найкращий показник роботи Національної поліції
57720 ПЕРЕГЛЯДІВ

Факультет № 1 Донецького юридичного інституту МВС України усебічно забезпечує практичну складову освітнього процесу. Ми приділяємо велику увагу теоретико-прикладним аспектам організації та проведення досудового розслідування при підготовці майбутніх слідчих, акцентуючи увагу на детальному алгоритмі діяльності слідчого Національної поліції.
Саме тому, за сприяння ректора інституту полковника поліції Сергія Вітвіцького факультетом № 1 інституту було організовано лекцію-діалог з курсантами й курсантками 406 навчального взводу факультету № 1 за безпосередньої участі досвідчених практиків – співробітників Інспекторського відділу Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Донецькій області: Валерія Коссе, Іллі Меркулова, Анастасії Кутюкової.
Інспектор Інспекторського відділу Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Донецькій області старший лейтенант поліції Анастасія Кутюкова, керуючись власним практичним досвідом (у минулому – пані Анастасія працювала слідчим), зупинилась на загальних правилах та проблемно-дискусійних аспектах застосування Порядку ведення єдиного обліку в органах (підрозділах) поліції заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події (наказ МВС від 08.02.2019 № 100), обов’язках та відповідальності слідчого, негативних наслідках укривання інформації від обліку тощо.
Заступник начальника Інспекторського відділу Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Донецькій області капітан поліції Ілля Меркулов звернув увагу курсанток та курсантів на правилах отримання та фіксації заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події з будь-яких джерел інформації (звернення телефоном, особистий прийом та ін.). Детальний розгляд означеного напряму роботи, Ілля Валентинович підсумував словами: повний, всебічний та неупереджений розгляд заяв та повідомлень – це і є ознака законності у діяльності не тільки слідчого, а й будь-якого поліцейського. Саме законність у діяльності Національної поліції – є головним принципом.


Начальник Інспекторського відділу Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Донецькій області майор поліції Валерій Коссе навів як позитивні, так і негативні приклади виконання поліцейськими своїх функціональних обов’язків; усі негативні приклади були розібрані поетапно: що зроблено поліцейським, що він мав зробити, відповідно до чинної нормативно-правової бази. Майбутні слідчі без зупину задавали питання досвідченим практикам, на які отримували вичерпні відповіді. Наприкінці лекції-діалогу Валерій Валерійович зазначив, що головними рисами поліцейського мають бути чесність, професіоналізм, самовідданість. А довіра населення – це найкращий показник діяльності Національної поліції.


Приємно зазначити, що Валерій Коссе – випускник саме Донецького юридичного інституту МВС України. Він є одним із найкращих прикладів того, що набуті у стінах Alma Mater знання та навички, стають відправною точкою блискучого життєвого та професійного шляху.
За словами ректора інституту полковника поліції Сергія Вітвіцького, Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування – це серце ГУНП в Донецькій області. У цьому підрозділі працюють фахові офіцери, віддані служінню українському народові. Вони завжди готові поділитись власним практичним досвідом, надати дієві поради. А досконалий тандем досвідчених викладачів та практиків в освітньому процесі майбутніх слідчих, надихає молодь бути гідними обраної спеціальності, гордо нести почесне звання слідчого, правоохоронця, правника, юриста.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео