Онлайн-лекція професорки Академії економіки в Радомі (Польща) Агнешки Садовської для студентів мистецьких спеціальностей ПНПУ імені В. Г. Короленка

Онлайн-лекція професорки Академії економіки в Радомі (Польща) Агнешки Садовської для студентів мистецьких спеціальностей ПНПУ імені В. Г. Короленка
170599 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зовнішня академічна мобільність – один із напрямів міжнародної діяльності Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Вона відкриває виняткові можливості для отримання якісної освіти, проведення досліджень, міжнародної співпраці.
Так, відповідно до Угоди про міжнародну співпрацю між ПНПУ імені В. Г. Короленка та Академією економіки в Радомі (м. Радом, Польща) 7 грудня 2020 р. відбулася бінарна онлайн-лекція «Інноваційні технології в освіті: теоретико-методологічний та процесуально-педагогічний аспекти». Її провели проректорка, професорка відділу суспільних наук Академії економіки в Радомі (Польща), докторка педагогіки Агнешка Садовська та декан психолого-педагогічного факультету ПНПУ імені В. Г. Короленка, докторка педагогічних наук, професорка Наталія Сулаєва.У рамках співпраці між закладами вищої освіти лекцію прослухали студенти спеціальностей Середня освіта (Музичне мистецтво), Середня освіта (Образотворче мистецтво), Середня освіта (Хореографія), Хореографія.Із вітальним словом до слухачів звернулася очільниця психолого-педагогічного факультету Наталія Сулаєва, яка наголосила на спільності історичного поступу двох країн, на важливості співпраці між закладами вищої освіти в умовах інтеграції європейського освітнього простору та інформатизації освіти й суспільства.
Співпраця між Академією та Університетом триває майже два роки. Наприклад, у 2019 році доцентка кафедри музики Наталія Павленко на запрошення відділу суспільних наук зарубіжного закладу вищої освіти неодноразово проводила відкриті лекції з питань використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі. Такі наукові активності мали позитивний резонанс. Нині ж студенти мали змогу прослухати онлайн-лекцію професорки Агнешки Садовської.
У своїй лекції пані Садовська схарактеризувала особливості системи освіти в Польщі, класифікувала едукаційні методи, що застосовуються польськими педагогами на різних рівнях освіти (дошкільної, основної, вищої), розкрила їхні дидактичні функції, а також висвітлила одну із найактуальніших проблем сьогодення – особливості організації змішаного та дистанційного навчання в період пандемії. Виступ польської ученої супроводжувався змістовною презентацію в українському перекладі, що оптимізувало час навчального заняття і полегшило сприймання нової інформації аудиторією.
Доповідь польської колеги перекладала Наталія Павленко.
Своєю чергою професорка Наталія Сулаєва познайомила зарубіжну гостю та слухачів із традиціями неформальної освіти студентів мистецьких спеціальностей у ПНПУ імені В. Г. Короленка, які успішно реалізуються в нашому університеті протягом багатьох років.Інтерес викладачів і студентів до порушених проблем відобразився у жвавій дискусії наприкінці зустрічі.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео