Робота шкільних та дошкільних закладів під час локдауну

Робота шкільних та дошкільних закладів під час локдауну
183805 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно назвав точні дати введення нокдауну. Це період від 8 по 24 січня.

Що заплановано на цей час для шкільних та дошкільних закладів?

·       До 25 грудня (дивлячись на ситуацію в окремих регіонах України) школярі навчаються стаціонарно, далі після офіційних канікул 11 січня – дистанційно;

·       Дитсадки під час локдауну працюватимуть;

·       Спеціальні та навчально-реабілітаційні школи також входять в список, дозволених для відвідування;

Шмигаль також припустив, що навчання попри заборону все ж може продовжитися, якщо в школі забезпечать належну санітарну підготовку та виконання усіх карантинних умов.

Нагадуємо основні правила та заборони під час введення локдауну:

Дозволені:

1.    Громадський та залізничний транспорт;

2.    Аптеки та продуктові магазини;

3.    Заправки та станції технічного обслуговування;

4.    Банки та пошта;

5.    Перукарні та сало краси лише по запису;

6.    Ветаптеки та зоомагазини;

Заборонені:

1.    Кафе, бари та ресторани лише не винос;

2.    Всі масові та розважальні заходи;

3.    Заклади культури та культурні заходи;

4.    Спортивні зали, фітнес-центри та басейни;

5.    Ринки працюватимуть з обмеженням;

6.    Торгові центри;

Наразі українці поділилися на два табори – ті, що дотримуються карантину та бачать результат, та інші – які вважають локдаун безглуздям та не бачать змін навіть після «вихідного дня».

Навіщо нам взагалі такі жорсткі обмеження?

·       Медицина. Наразі майже 50% усіх місць для хворих на коронавірус вже зайняті, тому введення жорсткого карантину розвантажить збільшення хворих та дасть можливість лікарям надавати медичну допомогу;

·       Новий рік. Це завжди велике скупчення пересічних людей, яке пришвидшить захворювання майже вдвічі. Тому ситуацію намагатимуться контролювати з усіма правилами, що є офіційно виставленими в МОЗ.

·       Інші захворювання. Грип також є вірусною інфекцією та може ускладнювати симптоми коронавірусу. Мінімум контактів та належна дистанція – найкраща порада при пандемії.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео