АРТпроєкт #ЗНАЙ_НАШИХ: студія естрадної пісні «Gloria»

АРТпроєкт #ЗНАЙ_НАШИХ: студія естрадної пісні «Gloria»
186827 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка кожен факультет – майстерня наукового поступу та особистісного розвитку студентства. Усі факультети мають цікаві творчі осередки, покликані вдосконалювати таланти та здібності юних короленківців. У 2014 році за ініціативи декана природничого факультету професора Марини Гриньової з метою залучення талановитої студентської молоді до вокального мистецтва була створена студія естрадної пісні «Gloria».

Очолила колектив Людмила Супрунова – здібний спеціаліст і організатор, музикант і талановита співачка, лауреат і переможниця більше 60-ти міжнародних, всеукраїнських, обласних вокальних конкурсів: Гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу пісні і танцю «Різдво у Татрах» (Словаччина), лауреат І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу народного та сучасного мистецтва «Lago di Garda» (Італія), переможниця конкурсу «Молодь року» у номінації «Молодіжне відкриття», магістр «Музичного мистецтва».
Основне завдання студії «Gloria» – розвивати аматорську творчість, виховувати у молоді повагу та любов до кращих пісенних традицій українського народу, плекати духовні якості та почуття прекрасного.

До колективу «Gloria» творчий шлях привів студентів, які мають від природи вокальні здібності та бажання співати. Навчаючись мистецтву співу, вихованці опановують техніку та художньо-виразні засоби виконання музичних творів, оволодівають системою вокальних навичок та вмінь, розвивають музичний слух, почуття ритму.

«Gloria» – молодий перспективний колектив із великим творчим потенціалом, який працює у стилі pop та pop-folk. Дівчата-учасниці мають гарний рівень виконавської майстерності та музичність, розмаїття голосів та емоційність, душевну відкритість та сценічну культуру.
До репертуару входять відомі твори українських композиторів і поетів, сучасні обробки народних пісень, виконання яких перетворюється в маленьке театралізоване дійство.

Студія естрадної пісні «Gloria» – переможці обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна» (2015, 2016, 2017, 2019 рр.), окраса факультетських та університетських наукових конференцій, культурно-мистецьких та профорієнтаційних заходів, учасники обласних та міських урочистостей (свято «Пісні Бузкового гаю», День Європи в Україні, День сільського господарства, «Волонтер року»).

Колектив «Gloria» дарує глядачам радість спілкування з прекрасною, задушевною і дзвінкою, ніжною і зворушливою, жартівливою українською піснею.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео