АРТпроєкт #ЗНАЙ_НАШИХ: Народний фольклорний ансамбль «Жива вода» імені Павла Бакланова

АРТпроєкт #ЗНАЙ_НАШИХ: Народний фольклорний ансамбль «Жива вода» імені Павла Бакланова
183901 ПЕРЕГЛЯДІВ

У 2000 році на базі філологічного факультету (нині – факультет філології та журналістики) Полтавського державного (нині – національного) педагогічного університету імені В. Г. Короленка був заснований фольклорний ансамбль «Жива вода». Ініціатором його створення стала тодішній декан факультету – кандидат філологічних наук, доцент Наталія Василівна Хоменко. Очолити новостворений мистецький колектив запросили талановитого музиканта, фольклориста, педагога, Заслуженого артиста України Павла Олексійовича Бакланова. Разом з дружиною він почав розвивати оригінальний художній студентський колектив. Нині діяльністю народного фольклорного ансамблю «Жива вода» керує заслужений діяч мистецтв України Лариса Миколаївна Бакланова.
У 2001 році роботу колективу було відзначено на Всеукраїнському рівні – ансамбль став лауреатом І фестивалю «Просвіта» у Києві. Протягом багатьох років колектив брав участь у виступах на міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, які проводилися в університеті, у концертах, святкових заходах на різних сценах міста (у тому числі в палаці дозвілля «Листопад» та в театрі імені М. В. Гоголя), а також був учасником свят в районах Полтавської області (Шишацький, Чорнухинський, Новосанжарський).

За вагомий внесок у розвиток українського національного музичного мистецтва управління культури Полтавської обласної державної адміністрації визнало ансамбль гідним звання «Народний самодіяльний колектив». У 2010 році з метою увічнення пам`яті П. О. Бакланова наказом ректора університету фольклорному ансамблеві «Жива вода» було присвоєно ім`я Павла Бакланова.
Народний фольклорний ансамбль «Жива вода» імені П. Бакланова – постійний учасник різноманітних регіональних, всеукраїнських та міжнародних мистецьких акцій. Концертні виступи колективу завше були окрасою творчих звітів майстрів мистецтв та кращих колективів художньої самодіяльності Полтавської області на сцені Національного палацу культури та мистецтв «Україна». У 2011 році колектив презентував народно-пісенні скарби Полтавщини на І Міжнародному фестивалі «Світовид» (м. Переяслав–Хмельницький).

За рекомендацією та під егідою Міністерства культури Республіки Білорусь, за підтримки Міністерства фонду культури, Гомельського обласного виконавчого комітету та відділу культури Октябрського районного виконавчого комітету, єдиним фольклорним колективом, який представляв Україну на VІІ Республіканському фестивалі фольклорного мистецтва «Берагіня», що проходив (з 21-го по 24-те червня 2012 року в смт. Октябрський), став Народний фольклорний ансамбль «Жива вода» імені П. Бакланова. Колектив було нагороджено дипломом лауреата І ступеня «За оригінальне відтворення музичної спадщини свого народу»
2013 році за активну концертну роботу учасники ансамблю «Жива вода» були нагороджені поїздкою в Крим, де провели дуже цікавий незабутній тиждень. У 2015 році колектив за підтримки Полтавської Державної адміністрації та Управління культури був делегований у Київ на Державне свято до 24-ї річниці Незалежності України, де взяв участь у святковій ході «Парад вишиванок» – від Контрактової площі через Андріївський узвіз до Софії Київської .

Народний фольклорний ансамбль «Жива вода» імені Павла Бакланова – незмінний учасник та лауреат міжвузівського фестивалю-конкурсу студентської творчості «Студентська весна» під егідоюДепартаменту освіти і науки Полтавської ОДА, Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА, Управління у справах сім’ї молоді та спорту Полтавської ОДА.

Переглянути творчі надбання колективу можна за покликанням:

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео