АРТпроєкт #ЗНАЙ_НАШИХ: Народний ансамбль спортивного бального танцю «Грація»

АРТпроєкт #ЗНАЙ_НАШИХ: Народний ансамбль спортивного бального танцю «Грація»
186071 ПЕРЕГЛЯДІВ

У 1975 р. у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка було засновано Народний ансамбль спортивного бального танцю «Грація». Він дав творчу путівку в життя сотням вихованцям, які зараз гідно презентують Україну та свій університет у різних країнах світу: США, Ізраїлі, Великобританії, Канаді, Греції, Росії, Білорусії, Чехії, Кореї, Японії, Китаї та інших.

Незмінний художній керівник і головний тренер Народного ансамблю спортивного бального танцю «Грація» – Петро Горголь, заслужений працівник культури України, почесний діяч мистецтв України, заслужений діяч спортивного танцю України, суддя міжнародної категорії Всесвітньої Ради Танцю, тренер вищої категорії зі спортивних танців, президент громадської організації «Танцювальна Полтавщина», доцент кафедри хореографії.
Свій творчий шлях вихованці колективу із 45-річною історією розпочали із вагомих особистих здобутків: 18 учасників «Грації» виконали норматив танцюриста міжнародного класу, 36 танцюристів – отримали почесне звання «Майстер спорту України зі спортивних танців», 18 – кандидатів у майстри спорту України. Учні Петра Горголя – Віталій Григорович і Оксана Сідак здобули почесне звання «Заслужений тренер України зі спортивних танців».

ОДТРК «Лтава» 2015-го року створила документальний фільм «Грація запалює зірки» про творчий шлях ансамблю, автор сценарію – вихованка колективу, заслужений діяч науки і техніки України, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри світової літератури ПНПУ імені В.Г. Короленка Ольга Ніколенко.

У 2019 р. на замовлення Міністерства культури України і Українського культурного фонду був знятий повнометражний документальний фільм «Бальний король» про творчий шлях Петра Горголя і його зіркових учнів.
Народний ансамбль спортивного бального танцю «Грація» – провідний навчально-методичний центр України зі спортивного бального танцю, адже з 1994 р. на базі колективу Петро Горголь, як президент обласного осередку Асоціації спортивного танцю України, організовує національні чемпіонати України зі спортивних танців у місті Полтава.

Згідно доручення Національної асоціації спортивного танцю України ансамбль «Грація» провів першу міжнародну командну зустріч зі спортивних танців США – Україна. Упродовж 2015-2019 рр. громадська організація «Танцювальна Полтавщина» і танцювальний клуб «Грація» проводили відкриті міжнародні змагання зі спортивних танців «Гран-Прі Полтавщини».
Ми пишаємося вагомими здобутками Народного ансамблю спортивного бального танцю «Грація», адже колектив – призер кубку світу (Австрія – 2003 р.) півфіналіст чемпіонатів і кубків світу і Європи (Голландія, 2002 р.), (Литва, 2002 р.), (Німеччина, 2003 р.), (Люксембург, 2003 р.), (Чехія, 2003 р.), (Білорусія, 2004 р.), (Австрія, 2004 р.), (Німеччина, 2004 р.), (Люксембург, 2005 р.), переможець відкритого чемпіонату світу (Німеччина, 2007 р.), чемпіон Європейської федерації спортивного танцю (Україна, 2010 р.), восьмиразовий володар кубку України (2003-2010 рр.), шестиразовий чемпіон України (2007-2014 рр.) серед команд формейшн за латиноамериканською програмою.
Ансамбль «Грація» – учасник прямого ефіру національного телевізійного конкурсу «Танцювальне Євробачення-2007». Також, хореографічний колектив є незмінною окрасою і фундатором мистецтва бального танцю на традиційному Ректорському балі ПНПУ імені В.Г. Короленка «Молодь і освітній олімп».

За популяризацію танцювального мистецтва і спорту, перемоги в національних і міжнародних чемпіонатах, фестивалях і конкурсах Народний ансамбль спортивного бального танцю «Грація» і художній керівник Петро Горголь мають численні подяки й неодноразово нагороджені почесними грамотами, дипломами і сертифікатами від ректорату педуніверситету, міськвиконкому, облдержадміністрації, обласної ради, Асоціації спортивного танцю України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства культури України, Кабінету міністрів України, Міжнародного олімпійського комітету, міжнародних асоціацій, федерацій і громадських організацій.

Переглянути творчі надбання Народного ансамблю спортивного бального танцю «Грація» можна за покликаннями:

«Грація» на танцювальному Євробаченні (2007)


Гран-Прі Полтавщини. Телефільм. (2016)
Кубок Полтави зі спортивних танців. Телефільм (2016)
Всеукраїнський фестиваль зі спортивного бального танцю (2017)

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео