АРТпроєкт #ЗНАЙ_НАШИХ: Народний аматорський естрадно-музичний центр «Вікторія»

АРТпроєкт #ЗНАЙ_НАШИХ: Народний аматорський естрадно-музичний центр «Вікторія»
190099 ПЕРЕГЛЯДІВ

Уже 40 років у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка діє унікальний осередок музичної творчості – Народний аматорський естрадно-музичний центр «Вікторія».

Мистецький шлях колективу розпочався у далекому 1980 році, саме тоді було засновано вокально-інструментальний ансамбль «Вікторія», очолив його незмінний керівник, піаніст, композитор, аранжувальник, майстер інструментальної імпровізації – Сергій Володимирович Вовченко.
У 1982 р. ВІА «Вікторія» захистив високе звання «народний самодіяльний», а з 2000 р. набув статусу «естрадно-музичного центру», як своєрідного мистецького й емоційного перехрестя різних творчих ідей.

Нині Народний самодіяльний естрадно-музичний центр «Вікторія» – творча лабораторія кафедри музики, де майбутні вчителі розвивають свої музичні та педагогічні здібності, професійно-значущі особистісні якості, набувають навичок естрадного вокалу, інструментальної імпровізації, аранжування, організації та керівництва вокально-інструментальним ансамблем школи, ширше – мистецького менеджменту.
До репертуару центру входять твори різних жанрів, стилів, напрямів (класика, обробки народних пісень, джаз, рок, популярні естрадні твори, авторські пісні й інструментальні композиції). Концертні виступи групи мають синтетичний характер, включають танцювальні й хорові номери, спільні твори з хореографічними і хоровими колективами. Кожний виконавець центру має свій неповторний, індивідуально-творчий імідж, але всіх об’єднує любов до музики, професіоналізм.

Кращі концертні майданчики міста (Співоче поле Марусі Чурай, Палац дозвілля «Листопад», Полтавський будинок науки і техніки, Полтавський міський будинок культури), вщент наповнені прихильниками творчості колективу, неодноразово були платформами для багатогодинних виступів учасників естрадно-музичного центру. «Вікторія» має понад 20 фондових записів: Полтавської обласної ОДТРК «Лтава», телестудії «Місто» та телеканалу «Центральний». Колектив брав учать у прямих радіоефірах каналу «Наша хвиля», був головним гостем програми «Музичний екіпаж».

Бути причетними до музичної магії центру «Вікторія» прагнуть кращі з кращих: студенти та викладачі університету, викладачі та випускники Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка, учні та викладачі дитячої музичної школи №1, артисти Полтавської обласної філармонії та Полтавського академічного симфонічного оркестру, заслужені артисти України та відомі композитори і поети, діючі учасники інших відомих на всю Україну колективів!
Таланти, майстерність та професіоналізм учасників естрадно-музичного центру «Вікторія» неодноразово відзначались на різних рівнях, адже вони – дипломанти, лауреати та володарі Гран-прі регіональних, всеукраїнських та міжнародних мистецьких конкурсів («Захід ХХІ століття», «Україна свята родина» «Dance Song Fest» «На хвилях ностальгії» «Зірковий час» та «Зірковий олімп» «Червона рута») та проєктів («Караоке на Майдані», телепроєкти «Шанс» та «X-FAKTOR», телевізійний конкурс-фестиваль «Квадрат У – шукає таланти»)

Музиканти «Вікторії» – молодь і артисти-професіонали з багаторічним стажем, зберігають пісенні традиції рідного краю, примножують скарби національного мистецтва, але головне завдання естрадно-музичного центру – виховувати нові покоління талановитої молоді, нову генерацію вчителів-патріотів, які збережуть пісенні традиції нашого рідного краю і примножать скарби мистецтва. Адже зернятко-нотка, посіяне в юне серце, проросте любов’ю й повагою до свого глядача, до української мелодики, і зрештою, до всієї України у всій її вимірності.
Переглянути творчі надбання Народного аматорського естрадно-музичного центру «Вікторія» можна за покликаннями:

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео