АРТпроєкт# ЗНАЙ_НАШИХ: Народний самодіяльний ансамбль танцю «ВЕСНА»

АРТпроєкт# ЗНАЙ_НАШИХ: Народний самодіяльний ансамбль танцю «ВЕСНА»
173674 ПЕРЕГЛЯДІВ

У 1979 р. на базі Полтавського державного педагогічного інституту імені В. Г. Короленка було засновано хореографічний колектив. Його художнім керівником став один із провідних хореографів Полтави Володимир Гаврилюк, а першими учасниками – студенти різних факультетів інституту. Обравши основним напрямком своєї творчості народну хореографію, колектив перетворився на мистецьку лабораторію для підготовки молодих танцюристів – майбутніх вчителів хореографії.

У 1988 р. ансамбль здобув почесне звання «Народний самодіяльний колектив». Його керівниками у різні роки були заслужений працівник культури України Володимир Білошкурський, Олександр Нікішов, Олександр Живолуп, заслужений артист України Вадим Перепелкін.

Нині Народний ансамбль танцю «Весна» очолює вихованка Санкт-Петербурзької школи народно-сценічного танцю, доцент кафедри хореографії, заслужений працівник культури України Лілія Пригода.

До репертуару колективу входять українські народні танці «Гопак», «Голубка», «Вітерець», «Опішнянські куманці», «Горлиця», «Троїсті музики», «Сито», «Чорбівські підківки», «Паняночка», «Колечко», а також танці народів світу – «Сегідилья», «Циганський дівочій», «Вечірка на ранчо», «Рутульський танець», «Естонська полька через ніжку», «Єгипетський танець».

                                                 


Визначальною є гастрольно-конкурсна діяльність колективу: за останні п’ятнадцять років ансамбль брав участь у 36-ти фестивалях-конкурсах різного рівня й ставав неодноразовим лауреатом та переможцем міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів хореографічного мистецтва, зокрема, дворазовим володарем Гран-прі всеукраїнського конкурсу «Барвистий віночок» (м. Дніпро-2006, 2011), володарем Гран-прі міжнародного конкурсу хореографічного мистецтва «Танцюючий бриз» (м. Керч, Автономна Республіка Крим-2011), володарем Гран-прі міжнародного конкурсу мистецтв «DanceSongFest» (м. Харків-2015), володарем Гран-прі міжнародного конкурсу мистецтв «Морський зорепад» ( м. Одеса-2018), лауреатом міжнародного конкурсу хореографічного мистецтва «Пари-гранд» (м. Санкт-Петербург-2008), лауреатом міжнародного конкурсу мистецтв «Зоряний олімп» (м. Полтава-2013), міжнародного конкурсу мистецтв «Хвиля талантів» (м. Полтава-2018), лауреатом ІV всеукраїнського конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського (м. Київ-2014), лауреатом Всеукраїнського конкурсу хореографічного мистецтва «Натхнення» (м. Херсон-2016).

Географія творчих виступів колективу досить широка: м. Гомель (Білорусія), м. Дніпропетровськ, м. Євпаторія (АР Крим), м. Керч, м. Київ, м. Кривий Ріг, м. Кременчук, м. Лубни, м. Львів, м. Одеса, м. Прилуки, м. Пирятин, м. Санкт-Петербург, м. Харків, м. Херсон.

Сьогодні Народний самодіяльний ансамбль народного танцю «ВЕСНА» – це тридцять талановитих хлопців та дівчат, які не уявляють своє життя без народного танцю та прикладають максимум зусиль для його популяризації.

                                                 


Минулого року колектив відзначив своє 40-річчя. Відео можна переглянути за покликанням:

                                             ">

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео