Як вища освіта адаптувалась в умовах пандемії

Як вища освіта адаптувалась в умовах пандемії
43854 ПЕРЕГЛЯДІВ

В умовах пандемії криза вдарила по усіх сферам: здоров’я та медицина, економіка та найголовніше – система освіти вищих навчальних закладів.
Онлайн-навчання припиняє бути засобом живої комунікації та соціалізації особливо в тих сферах, де присутня суспільна активність.
Економічний спад завжди змінюється приростом, а вища освіта забезпечує цю належну підготовку та підготовку спеціалістів в розробках та інновацій та допомагає економіці звикати до нових умов вживання.


Вища освіта як окремий критерій в самостійності вийти з критичних умов не може змінюватись через меншу гнучкість, строгого планування та довготривале навчання, а також фінансування безпосередньо через студентів.


Під час пандемії країна розподілила фінансові статки на соціальний захист та медичну сферу, вища освіта наразі працює в «нефінансовому» режимі, адже зменшення зарплат та можливість платити за навчання призведе до скорочення академічної мобільності та зменшення іншомовних студентів.


Сфера освіти з роками постійно відновлювала свій стабільний функціонал, але наразі можливість повернення до повноцінного навчання виглядає нереальним.

Як розвиватиметься нова форма навчання в вищих установах?
• Нове планування навчального процесу;
• Змішана форма навчання, де практична частина відбуватиметься дистанційно, а теорему викладатимуть на онлайн-конференціях;
• Довіреність представників вузів своїм колегам в прийнятті важливих рішень


Як за цей час пристосувались міжнародні університети?
• З підрахунками студентів майже 5.5 мільйонів студентів відносяться до міжнародної категорії та зараз перебувають вдома;
• Віртуальне навчання та обміни між країнами, де студент вдома може навчатись в закладі, розташованих за тисячі кілометрів.


Чи вплинуло це на якість навчання?
Звісно. Зниження якості навчання насамперед стосується проведення екзаменів та захисту дипломів на дистанційній формі. Практична форма навчання потроху замінюється платформами з онлайн-курсами, на яких за минулий рік зареєструвалось більше тридцяти мільйонів користувачів, що майже вдвічі перевищує цифру за 2019 рік.


Які проблеми виникають з онлайн форматом навчання?
• Нестабільний зв’язок та інтернет. Особливо це стосується студентів, які проживають в маленьких містечках та селах, де мобільний зв’язок ловить погано або зовсім відсутній.
• Вибір потрібної платформи. Багато онлайн платформ не були готові до різкого тиску з боку дистанційного навчання та не вдосконалили практичність та стабільність на максимум. Кількість матеріалу не повинно бути занадто багато та важкими у самостійному засвоєнні.
• Присутність на конференціях. Більшість студентів ігнорують лекції та лише читають теоретичні матеріали. Викладачі просять вмикати відео та демонструвати присутність на занятті, щоб мотивувати студентів навчатися та адаптуватися до нових форматів.


Також в умовах пандемії в Україні більше не буде червоних дипломів, а в дипломах спеціаліста в графі «вищої освіти» вказуватимуть звичайний освітньо-кваліфікаційний рівень. Дизайн дипломів коригуватимуться згідно з європейським стандартом. Червоних дипломів не буде серед молодшого та звичайного бакалавра, магістра, доктора філософії та наук.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео