Відбулася серія англомовних наукових семінарів для студентів і аспірантів ПНПУ імені В. Г. Короленка і Saitama State University (Japan)

Відбулася серія англомовних наукових семінарів для студентів і аспірантів ПНПУ імені В. Г. Короленка і Saitama State University (Japan)
176014 ПЕРЕГЛЯДІВ


З 1 грудня 2020 р. до кінця січня 2021 р. тривав українсько-японський науковий проєкт за участі студентів і аспірантів Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка і Saitama State University (Japan).
У межах міжнародного проєкту відбулося п’ять наукових семінарів на тему «Perspectives of Comparative World Literature and Cultural Studies», протягом яких українські та японські студенти й аспіранти мали змогу представити свої дослідження англійською мовою і обмінятися досвідом наукової та освітньої діяльності.

Організатори – Dean & Professor Susumu Nonaka (Saitama State University, Japan) і завідувач кафедри світової літератури, директор Науково-методичного центру якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури ПНПУ імені В. Г. Короленка, доктор філологічних наук, професор Ольга Ніколенко.
Семінари відбувалися онлайн у режимі реального часу на платформі zoom. Завдяки сучасному технічному обладнанню було встановлено стійкий зв’язок між Saitama State University і аудиторією українсько-японської дружби «Sakura», Науково-методичним центром якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури ПНПУ імені В. Г. Короленка.

Під час семінарів учасники представили вісім ґрунтовних доповідей із яскравими презентаціями та подальшим обговоренням.
Наукові доповіді студентів і аспірантів були присвячені актуальним питанням японської та української культури, класичної та сучасної європейської літератури, гендерним проблемам, національним традиціям і мистецтву України та Японії.

Керівники наукових семінарів прочитали для студентів відкриті лекції з питань японської та європейської літератур, зокрема Dean & Professor Susumu Nonaka представив творчість письменника Нацуме Сосекі (Natsume Soseki), а професор Ольга Ніколенко розповіла про розвиток «нової драми» у Європі та феміністичні проблеми в драмі Генріка Ібсена «Ляльковий дім» (“A Doll`s House” by Henrik Ibsen).
Підбиття підсумків серії наукових студентських семінарів відбулося 26 січня 2021 р. у вигляді круглого столу, де під час вільних дискусій студенти ПНПУ імені В.Г. Короленка і Saitama State University обмінялися враженнями й думками щодо проблем, порушених у представлених доповідях.Усі учасники міжнародних українсько-японських семінарів отримали сертифікати, засвідчені у двох вишах-партнерах.
Доповіді студентів і аспірантів будуть опубліковані в міжнародному збірнику студентських наукових праць протягом першого півріччя 2021 р.
Співпраця між ПНПУ імені В. Г. Короленка і Saitama State University розпочалася 2012 р. Нині вона вийшла на новий рівень і передбачає подальше укріплення освітніх і наукових взаємин, розвиток студентської та викладацької мобільності.
Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка висловлює глибоку повагу шановному Dean & Professor Susumu Nonaka.

26 січня 2021 р. відбулася урочиста церемонія на честь присудження Dean & Professor Susumu Nonaka високого звання Почесного професора ПНПУ імені В. Г. Короленка.

Фоторепортажі про українсько-японські студентські наукові семінари:
Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео