ЗНО 2021: все, що відомо про тестування

ЗНО 2021: все, що відомо про тестування
75214 ПЕРЕГЛЯДІВ

Основна сесія ЗНО триватиме з 21 травня по 15 червня. Розпочне тестування хімія, а завершить географія.

1 лютого абітурієнти вже зможуть реєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання. Кінцева дата реєстру — 5 березня.

В. о. директора Українського центру оцінювання якості освіти, Валерій Бойко, повідомив, що 30 квітня абітурієнти зможуть побачити на своїх сторінках запрошення, де буде вказана інформація про час і місце складання предметів. Додаткова реєстрація триватиме в межах 6-18 травня.

Фінальним етапом ЗНО стане проведення додаткової сесії для окремої категорії учасників. Триватиме вона з 29 червня до 16 липня.

Тестування розпочне хімія 21 травня, результати з цього предмету прийдуть 4 червня.

Складання іноземних мов (іспанська, німецька, французька) відбудеться 24 травня. Для англійської мови виділили окремий день — 25 травня. Результати з усіх іноземних будуть відомі 18 червня.

Щороку перша математика у списку складання буде четвертою. Тестування з цього предмету слід очікувати 28 травня. Фізику абітурієнти складатимуть 7 червня. Результати з цих точних наук будуть відомі 22 червня.

Українську мову і літературу колишні одинадцятикласники складатимуть 1 червня, а історію України — 4. Біологія припаде на 10 червня.

Результати з цих предметів прийдуть 25 червня.
Останнім предметом, який складуть абітурієнти, буде географія. Результати стануть відомі 30 червня.

Результати ЗНО учасників, які складатимуть його на додатковій сесії з 29 червня до 16 липня, прийдуть 23 липня.

Теги: ЗНО 2021

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео