УДФСУ приєднався до проєкту НОК України та відзначив Глобальний тиждень спорту

УДФСУ приєднався до проєкту НОК України та відзначив Глобальний тиждень спорту
12989 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Університеті державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) відбувся захід присвячений Глобальному тижню спорту, який цьогоріч увійшов до проєкту НОК України #OlimpikLab. Організував захід Навчально-науковий інститут спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації (далі – ННІ СФБПР) спільно з Ірпінським державним коледжем економіки та права за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області. Глобальний тиждень спорту проводиться вдруге під патронатом ЮНЕСКО та президента Франції Еммануеля Макрона. Це новий щорічний напрямок у світі спорту, який об’єднує міжнародних лідерів спорту та інших впливових представників для обміну досвідом та майбутнього розвитку спорту.

Участь у заході взяли студенти та спортсмени УДФСУ, перший проректор з навчально-методичної та виховної роботи Олег Шевчук, проректорка з науково-педагогічної роботи та інфраструктури Оксана Ярова, директорка Ірпінського державного коледжу економіки та права Оксана Пілевич, директор ННІ СФБПР Ігор Малинський та працівники ННІ СФБПР. Також захід відвідали представниця НОК України Вікторія Веселова та заступник голови НОК в Київській області Володимир Корнієнко.

Відкрив захід директор ННІ СФБПР Ігор Малинський, він подякував присутнім за підтримку розвитку фізичної культури та спорту та відмітив, що в навчальному закладі дуже багато спортсменів, які вже досягли значних результатів і не зупиняються на досягнутому. «Багато студентів та випускників УДФСУ здобули високих результатів на світових аренах в багатьох видах спорту. Серед них є Чемпіони світу та Європи, багаторазові призери Чемпіонатів України, переможці Міжнародних та Всеукраїнських турнірів, майстри спорту і кандидати в майстри спорту», – зазначив він та додав, що університет завжди підтримує спортсменів, а також прагне популяризувати спорт та фізичну активність, адже саме це формує здорову націю.

Під час заходу присутні переглянули мотиваційні ролики «Формули успіху», де про свою формулу успіху розповів Президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, який є також чемпіоном спорту ЮНЕСКО. Крім цього, присутні згадали та відмітили здобутки студентів та випускників УДФСУ, а саме: Анну Лисенко, Дмитра Солов’я, Валерія Андрійцева, Якова Хаммо, Олександра Старкова, Олександра Хоцянівського, Ярослава Амосова та братів Дмитра і Владислава Парубченків.

Варто зазначити, що спортивні досягнення студентів – це гордість УДФСУ, саме тому у навчальному закладі облаштована «Алея слави. Олімпійці». Біля неї щорічно вшановують пам’ять хвилиною мовчання Героя Небесної Сотні, Героя України, студента Ірпінського державного коледжу економіки та права Дмитра Максимова, який загинув на Майдані.

Завершився захід гімном Національного олімпійського комітету України та врученням подарунків від Національного олімпійського комітету України.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео