Безплатний курс для старшокласників в Україні: "Лідерство: 6 найважливіших навичок"

Безплатний курс для старшокласників в Україні: "Лідерство: 6 найважливіших навичок"
12811 ПЕРЕГЛЯДІВ

Останні роки в Україні намагаються якомога більше уваги приділити молоді. Держава прагне створювати якомога більше конкурсів, курсів, платформ та інших заходів, які допомагатимуть залучати до справи ініціативну молодь. Вони прагнуть створити молоду ініціативну команду, яка замінить їх у майбутньому. Адже прекрасно те, що ми намагаємося зробити країну кращою зараз, проте буде краще, якщо ми зможемо створити для неї також і перспективне майбутнє, переконані політики.

Саме тому вони вирішили створити безплатний курс, в якому участь зможе взяти кожен учень 9-11 класів. Він триватиме лише 6 занять. Аби убезпечити життя молодого покоління від можливості ураження на COVID-19, його проводитимуть в форматі онлайн. Тож долучитись можна буде з будь-якої точки України. Заняття проводитиме Дана Константинова. Вона є психологом, тренером та засновницею табору Emotions Camp. Її інтерактивна система допоможе учням розвинути власний емоційний інтелект. Тож вона пропонує долучитись до цього чудового заходу кожному, хто прагне бути свідомим та креативним для того, щоб мати змогу створювати досить незвичайні ідеї, які допомагатимуть виходити із будь-якого скрутного становища.

Коли і як він проходитиме? 10 лютого, в середу розпочнеться цей конкурс. Заняття будуть проходити кожну середу. Час зустрічі – 17.30. Проте записом занять також можна буде скористатись, у випадку, якщо ви не зможете бути присутнім під час прямої трансляції.

Що входить до програми курсу? По-перше, онлайн-тренінг на тему "Моделі лідерства". Він проходитиме вже завтра, 10 лютого. Триватиме він протягом 1 академічної години. По завершенні тренінгу ви матимете 5 завдань, які покращать ваші навички у створенні моделі лідерства. Тож на учнів 9-10 класів вже чекає викладач із готовою програмою уроку. Другий урок буде присвячено команді та лідеру. Його проведуть вже 17 лютого, рівно за тиждень в той самий час. Тривалість тренінгу буде – одна академічна година. Так само ви отримаєте 5 завдань. Всі шість занять матимуть однакову тривалість та однакову кількість завдань. Тож на третьому занятті, яке на вас чекатиме вже 24 лютого, ви зможете дізнатись про митця та комунікації. На тренінгу вам розкриють найцікавіші питання та нададуть всю необхідну інформацію стосовно того, як позиціювати себе серед мас. 3 березня в той самий час ви дізнаєтесь про основні цінності лідера. Виявите, чи присутні вони у вас, і як вони виражені. На п’ятому занятті, 10 березня, ви дізнаєтесь все про впевненість та шляхи розвитку її у власному характері. І завершиться все 17 березня на занятті, де ви дізнаєтесь, як набути харизми лідера.

Для того, щоб учні змогли засвоїти необхідну інформацію, організаторка розробила систему інтерактивних вправ. Аби досягнути поставленої мети, діти повинні будуть виконати всі до однієї. Додому вона також задаватиме досить незвичайні завдання.

Чи необхідно це школярам? На думку організаторів, кожен має право самостійно відповісти на це питання. Вони розповіли про основні навички, які діти отримають під час проходження курсу. По-перше, вони дізнаються, для чого їм необхідно розвивати в собі навички лідерства. По-друге, вони зможуть зрозуміти, як приймати складні рішення. Адже часто трапляється таке, що ви не впевнені у результаті, тож доводиться робити вибір, за який ви будете відповідати, хоча точно і не впевнені в ньому. Також учням відкриють секрети розвитку впевненості в собі та рішучості. Також покажуть цілу систему прийомів, які допомагатимуть вам надихати інших та вести їх за собою, аби досягнути мети. І звісно ж, як будувати довіру в колективі. І не лише як зробити так, щоб вам довіряли, а і як самому навчитись довіряти іншим.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео