УДФСУ та Ірпінська міська рада підписали Меморандум про співпрацю

УДФСУ та Ірпінська міська рада підписали Меморандум про співпрацю
13426 ПЕРЕГЛЯДІВ

В.о. ректора Антон Монаєнко та міський голова Ірпеня Олександр Маркушин підписали Меморандум про співпрацю між Університетом державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) та Ірпінською міською радою. Мета підписання – налагодження взаємодії та співпраці. Участь у заході взяли проректори та професорсько-викладацький склад УДФСУ, а також представники Ірпінської міської ради.

За словами в.о. ректора УДФСУ, Меморандум передбачає низку важливих напрямків взаємодії. «Перш за все, ми хочемо заснувати Податковий ліцей. Добудувати незавершені об’єкти університету, а саме стадіон і гуртожиток, та облаштувати сквер на розі вулиць Університетської і Садової. А також, залучити до роботи у Центрі надання адміністративних послуг Ірпеня спеціалістів з Юридичної клініки університету для надання безкоштовної юридичної допомоги населенню», – зазначив Антон Монаєнко і додав, що «також співпраця передбачає популяризацію та створення позитивного іміджу Університету шляхом проведення спільних масових заходів».

Крім цього, значну увагу буде приділено профорієнтаційній роботі в школах Ірпеня, а саме читанню тематичних лекцій з метою підвищення рівня обізнаності громадян Ірпінської міської територіальної громади про Університет як освітній простір.

У свою чергу, Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, наголосив на важливості співпраці міськради з університетом. «Ми пишаємося, що у нашому місті є такий навчальний заклад! Це дійсно потужний університет, де працюють потужні викладачі. Необхідно, щоб він розвивався і саме тому, ми налаштовані на плідну співпрацю», – підкреслив очільник міста.

Після підписання Меморандуму, Ірпінська міська рада презентувала УДФСУ картини з краєвидами міста, які будуть зберігатися в Музеї навчального закладу.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео