У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського проходить виставка «Духовний поступ», присвячена 40-річчю кафедри образотворчого мистецтва ПНПУ імені В. Г. Короленка

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського проходить виставка «Духовний поступ», присвячена 40-річчю  кафедри образотворчого мистецтва ПНПУ імені В. Г. Короленка
27710 ПЕРЕГЛЯДІВ

Експозиція виставки

З нагоди сорокаріччя діяльності кафедра образотворчого мистецтва психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка репрезентує свій творчий доробок на звітній мистецькій виставці в гостинних стінах Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.

Афіша заходу

Викладачі кафедри ОМ та гості виставки

В експозиції представлено широкий спектр набутків та результатів мистецької діяльності колективу кафедри та її вихованців упродовж цього періоду.

Витинанка «Україна переможе»

Громадськість Полтави та гості міста можуть оглянути насичену і змістовну виставку, у якій поєднано історичне минуле та мистецьке сьогодення колективу кафедри. Роботи визначних корифеїв українського мистецтва на терені Полтавщини тут подано в органічному поєднанні з новітніми творчими здобутками випускників – бакалаврів та магістрантів кафедри образотворчого мистецтва. Поряд із творами Валерія Мозока, Івана Віцька, Юрія Самойленка, Олександра Бабенка, Любові Бичкової, Юлії Мохірєвої, Тетяни Саєнко, Олександра Тарасенка розміщені роботи молодих талановитих майстрів народної творчості, живописців, графіків – Олени Перепелиці, Марини Рожнятовської, Юлії Легейди, Наталії Пілюгіної-Дмитренко, Тетяни Ваценко, Алли Тимошенко, Ігора Шипуліна та інших перспективних художників-педагогів. Роботи молодих майстрів відзначаються виконавською майстерністю та високим професіоналізмом.

Яскраво простежується діяльність кафедри, скерована на примноження, збереження та розвиток традиційного народного мистецтва. Тут і килимарство, і гаптування бісером, і традиційна вишивка, а поряд – визначні керамічні твори, полтавський та петриківський декоративний розпис, лялькарство, витинанка та вибійка.

Відкриття виставки пройшло у родинній атмосфері. З вітальними словами виступили директор краєзнавчого музею Олександр Супруненко, заступник директора Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації Інна Шерстюк, ректор університету Микола Степаненко, очільниця психолого-педагогічного факультету Наталія Сулаєва, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Анатолій Чорнощоков, очільниця факультету технологій та дизайну Валентина Титаренко, голова Полтавського осередку НСХ України Юрій Самойленко, художниця Полтавської філармонії, випускниця кафедри образотворчого мистецтва Тетяна Ваценко.

Привітали колеги по цеху викладачі та студенти кафедри музики.
Виставка працюватиме з 19.02.2021 р. по 19.04.2021 р.
Запрошуємо до перегляду!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео