#НЕВІДОМЕ_ПРО_ ВІДОМИХ: Володимир Чеснаков – капітан ФК «Ворскла», випускник ПНПУ імені В. Г. Короленка

#НЕВІДОМЕ_ПРО_ ВІДОМИХ: Володимир Чеснаков – капітан ФК «Ворскла», випускник ПНПУ імені В. Г. Короленка
13467 ПЕРЕГЛЯДІВ


Володимир Чеснаков – випускник факультету фізичного виховання 2010 р. З 2006 р. виступає за полтавську «Ворсклу», з 2016 р. – капітан команди. Спортсмен – бронзовий призер чемпіонату у сезоні 2017/18 та фіналіст Кубка України 2019/20. 13 червня 2020 р. встановив новий рекорд клубу за кількістю зіграних за клуб у Прем’єр-лізі матчів. Володимир зіграв 293 матчі і побив рекорд Арменда Даллку (292 гри).


Народився відомий футболіст 12 лютого 1988 р. у м. Глобине Полтавської області. З 1 по 8 клас навчався у Глобинській загальноосвітній школі № 3, з 9го класу – у Полтавській школі-інтернат №1. Футбольна кар’єра тоді ще юного футболіста розпочалася з 8 років, першим тренером був Валерій Чорноус. Переїхавши до Полтави, спортсмен продовжив тренування у ФК «Молодь» (Полтава) під керівництвом Олександра Єжакова.


Ексклюзивно для нашого університету спортсмен погодився дати інтерв’ю, в якому поділився своїми емоціями і враженнями від перемог, розповів про незабутні роки навчання:
Чому обрали для навчання факультет фізичного виховання ПНПУ імені В. Г. Короленка?
Я з дитинства займаюсь футболом, він захопив мене ще з тих років, коли батьки кожного дня приводили мене на спортивну футбольну секцію. Мені подобалось, як тренер проводить заняття, і я вже тоді почав мріяти про професію тренера-педагога. І, вступивши на факультет фізичного виховання, я ще раз переконався, що це дасть мені можливість у майбутньому займатися популяризацією здорового способу життя та футболу серед молоді та дорослих.
Розкажіть, яка дисципліна була Вашою улюбленою? Яких викладачів згадуєте й досі?
Я з великим задоволенням згадую часи навчання на факультеті фізичного виховання. З нетерпінням чекав кожної спортивної пари. Поважаю усіх викладачів, які навчали мене в університеті, оскільки кожен із них надавав безцінні професійні знання, які я використовую у своєму житті.


Які змагання запам’яталися Вам найбільше?
Якась частина кожного матчу чемпіонату чи кубку залишається у моїй пам’яті, але найбільші враження залишились після перемоги у фіналі Кубка України 2009 р. над командою ФК «Шахтар». Також з приємністю згадую матчі за збірну команду України.
З ким найбільше товаришуєте у команді?
Маю дружні відносини зі спортсменами, які раніше грали за «Ворсклу», це Арменд Даллку, Йован Маркоскі та Олег Краснопьоров. Із Вадимом Сапайом та Ігорем Пердутою можу не лише піти на каву, а й поїхати на відпочинок з родинами.
Які цілі та завдання ставить собі капітан ФК «Ворскла» та його команда на 2021 рік?
Бути в трійці кращих команд Прем’єр-ліги України, завоювати бронзові медалі. Брати участь в Європейських кубках. Провести ігровий сезон без травм та різних негативних моментів.


Більше про випускника ПНПУ імені В. Г. Короленка і капітана футбольного клубу «Ворскла» ви можете дізнатися за покликанням: http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/02/%D0%A7%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B2.pdf
Дякуємо за допомогу у підготовці матеріалу кандидату педагогічних наук, доценту кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін Євгенії Шостак і кандидату педагогічних наук, старшому викладачеві кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін Сергію Новіку.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео