#НЕВІДОМЕ_ПРО_ВІДОМИХ: Микола Копайгора – Заслужений працівник освіти України, реформатор, громадський діяч

#НЕВІДОМЕ_ПРО_ВІДОМИХ: Микола Копайгора – Заслужений працівник освіти України, реформатор, громадський діяч
11732 ПЕРЕГЛЯДІВ


Микола Миколайович Копайгора – випускник Полтавського державного педагогічного інституту імені В. Г. Короленка, директор Хорольської гімназії, член опікунської ради Хорольської міської ради, Заслужений працівник освіти України, депутат районної ради двох скликань.
Микола Копайгора є флагманом у реформуванні закладів освіти, адже пріоритетами в їхній діяльності визначає партнерство – відкритість – сучасну модель управління – професійне зростання – творчий пошук – вимогливість до себе та колег. Саме так він наполегливо вирішує питання забезпечення гімназії, яку очолює, кваліфікованими педагогічними кадрами, працює над розширенням мережі профільних класів згідно вимог державних освітніх стандартів. Результати діяльності вражають: очолюваний ним колектив протягом багатьох років є активним членом малого осередку Полтавщини з впровадження «Школа-родина», також він організував упровадження інноваційних технологій «Школа сприяння здоров’ю», «Державно-громадське управління», адже керівник спрямовує роботу колективу на створення привабливого мотиваційного освітнього середовища, коли всі учасники освітнього процесу люблять і цінують гімназію, поважають себе, а за таких умов зростає авторитет закладу освіти.
Микола Копайгора – сучасний керівник і вчитель, цілеспрямований, вольовий, енергійний. Він користується авторитетом серед батьків та громадськості міста, а його нагороди говорять самі за себе: Член Асоціації керівників шкіл України (АКШУ), лауреат Всеукраїнського конкурсу «100 кращих керівників», під його керівництвом Хорольська гімназія досягла високих результатів у Міжнародних освітянських виставках, конкурсах і проєктах: 4 бронзові та 2 срібні медалі виставок «Сучасні навчальні заклади», лауреат Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України» (2006) у номінації «Школа педагогічного пошуку», громадських акцій «Флагмани освіти і науки України» (2010), «Літопис сучасної освіти та науки України», Всеукраїнських конкурсів «Модель навчального закладу» (2015) та «Модель методичної роботи» (2015). Гімназія стала призером (ІІІ місце) Всеукраїнського конкурсу-рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів із роботи з обдарованими дітьми «Школа – джерело талантів» (2017).
На думку Миколи Миколайовича, однією зі складових успішного формування особистості, покращення рівня навчання, створення іміджу освітнього закладу є інноваційна діяльність педагогів у міжнародних проєктах (Корпус Миру США в Україні, програма обміну для старшокласників FLEX, «GoCamps»).
Микола Копайгора широко презентує досвід свого педагогічного колективу на районних і обласних семінарах. Його успішну діяльність було відзначено на Всеукраїнській науково–практичній конференції, Міжнародному форумі Програми «Євростудент».
Микола Миколайович – учасник обласної спеціальної дослідницької групи «Проєктування як метод пізнання в освітній галузі “Технології”», постійного семінару директорів закладів освіти, які ведуть експериментально-пошукову розробку моделей «Школи майбутнього».
Неодноразово був нагороджений Почесними грамотами Міністерства освіти та науки України, Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації. Нагороджений знаком «Відмінник освіти України» (2007), Грамотою Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом (2019 р).

Миколі Миколайовичу присвоєно Указом Президента України від 30.09.2020 №416/2020 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм Почесне звання «Заслужений працівник освіти України».


Очолюваний Миколою Копайгорою освітній заклад досягає визначних здобутків і завдяки постійному співробіництву з Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка. Микола Миколайович активно співпрацює з кафедрою теорії і методики технологічної освіти у рамках діяльності проєктних груп із розробки та оновлення освітньо-професійних програм Середня освіта (Трудове навчання та технології) за другим і третім рівнями вищої освіти.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео