#НЕВІДОМЕ_ПРО_ВІДОМИХ: заслужений журналіст України Анатолій Мішин

#НЕВІДОМЕ_ПРО_ВІДОМИХ:  заслужений журналіст України Анатолій Мішин
53451 ПЕРЕГЛЯДІВ

Анатолій Вікторович Мішин народився 2 березня 1968 р. у Житомирі. Упродовж 1991–1996 рр. навчався у Полтавському державному педагогічному інституті імені В. Г. Короленка на історичному факультеті. Тоді в Полтаві не готували фахівців з журналістики, тому лави медійників найчастіше поповнювали представники найбільш дотичних галузей знань – історики й філологи. Вони засвоювали ази професії самотужки та під керівництвом старших колег, дипломованих журналістів.
Значний відтинок творчого шляху Анатолія Мішина пов’язаний із полтавським обласним телебаченням (1994–2017). У державній телерадіокомпанії «Лтава» він працював на різних посадах. Спочатку був редактором редакції інформаційних програм і ранкової прямоефірної програми, потім – коментатором телебачення, головним редактором телебачення і директором творчо-виробничого об’єднання телевізійних програм. Окрім того, протягом 2007–2016 рр. був позаштатним кореспондентом української служби BBC у Полтавській області.


Так Анатолій Вікторович здобув досвід не лише створення медійного продукту, а й організації процесу виробництва новин, що вимагає лідерства і менеджерських здібностей. Його кар’єра припала на період державного регулювання телерадіопростору, тривалих дискусій про необхідність створення суспільного мовлення і, власне, запуску суспільного мовника в регіоні. У непростий час трансформацій Анатолій Мішин працював заступником і виконувачем обов’язків директора філії Національної телекомпанії України «Полтавська регіональна дирекція телеканалу “Лтава”» (2016–2017).
За 23 роки роботи на ТБ знаний медійник створив тисячі інформаційних сюжетів, провів безліч авторських програм, ток-шоу і прямих ефірів з відомими особистостями, зняв документальні фільми про історичні події та видатних земляків, що були відзначені на журналістських конкурсах. Серед них – Міжнародний телерадіофестиваль «Україна – рідний край» (2004) і Всеукраїнський фестиваль документального кіно «Стрічка часу» (2009). 2012 р. Анатолій Мішин здобув звання заслуженого журналіста України. Таким чином держава відзначила його за вагомий внесок у розвиток Полтавщини та високий професіоналізм.


Маючи солідний досвід журналіста-практика, 2017 р. Анатолій Мішин вирішив здобути й теоретичну освіту журналіста. Умови сприяли цьому, бо з 2007 р. в Полтавському національному (тоді ще – державному) педагогічному університеті імені В. Г. Короленка розпочали навчати майбутніх медійників. Окрім бакалаврату, в закладі освіти з’явилася й магістратура з журналістики, на заочне відділення котрої і вступив Анатолій Вікторович.
«Не буду приховувати, дещо скептично ставився до цієї ідеї в плані набуття нових знань. Просто вирішив, так би мовити, оформити офіційні стосунки з професією, з якою живу майже чверть століття. А таки дізнався дещо нове, став звертати увагу на певні нюанси в публіцистиці та медіаосвіті. Ох, багато розумного почув», – зізнається журналіст, який сумлінно ходив на лекції та практичні заняття у вечірній час і брав активну участь в обговоренні теоретичного матеріалу.
Узимку 2018 р. Анатолій Мішин, котрий сам міг би багатьох навчити журналістики, здобув ступінь магістра з фаху. Він задоволений, що обрав саме Полтавський педуніверситет і постійно з теплом згадує профільну кафедру журналістики, зв’язки з якою підтримує і після завершення навчання. До речі, однокурсником Анатолія Вікторовича був його відомий колега радіожурналіст Олександр Бобошко, який також свого часу навчався на історичному факультеті.


Після завершення роботи на «Лтаві» Анатолій Мішин працював на посаді начальника відділу взаємозв’язків з ЗМІ департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Полтавської облдержадміністрації, знімав документальний фільм до 100-річчя Української революції та вів програму «Медіа Думка» на телеканалі «Центральний». Відомий журналіст періодично приходить у педагогічний університет на зустрічі зі студентами, аби поділитися ними практичним досвідом і поглядами на актуальні процеси у професії.

Більше про Анатолія Мішина ви можете дізнатися за покликанням:
http://philonew.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/%D0%97%D0%B0%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%B6%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%81%D1%82-%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8-%D0%90%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B9-%D0%9C%D1%96%D1%88%D0%B8%D0%BD.pdf

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео