Університет ДФС України активно розвиває міжнародну діяльність

Університет ДФС України активно розвиває міжнародну діяльність
55625 ПЕРЕГЛЯДІВ

Університет державної фіскальної служби України (УДФСУ) активно розвиває міжнародну діяльність і за останній тиждень в університеті підписана низка меморандумів про співпрацю з іноземними партнерами..

Загалом в УДФСУ - 28 діючих угод з Польшею, Болгарією, Білоруссю, Азербайджаном, Болгарією, Хорватією, Китаєм, Чехією, Словаччиною, Індонезією, Іспанією та Молдовою.

За словами в.о. ректора УДФСУ Антона Монаєнка, міжнародна співпраця – це один з показників успішності закладу вищої освіти. «В умовах розвинутого інформаційного суспільства, в епоху діджиталізації та розвитку різних напрямків наукової діяльності - успішна інтеграція в світовий освітньо-науковий простір - одна із визначальних характеристик, які свідчать про успішність вишу. Тому для нас цей напрямок пріоритетний», - пояснює Монаєнко.

В Університеті державної фіскальної служби України звертають увагу, що навіть, в період карантину, УДФСУ не зупиняє свою міжнародну діяльність, а продовжує реалізовувати задумане. Так, з дотриманням карантинних обмежень, в університеті приймали іноземних гостей, а саме, Надзвичайного та Повноважного посла Республіки Узбекистан в Україні Алішера Курманова та аташе з питань міжнародного поліцейського співробітництва Посольства Італії в Україні, підполковника Фінансової гвардії Італії (Guardia di Finanza) Массіміліано Скарафіле. Під час зустрічі було обговорено налагодження співпраці з профільними вишами обох країн, обмін досвідом та проведення спільних наукових, науково-практичних та спортивних заходів.

Також в університеті дбають про розвиток студентів не тільки як професійних фахівців, а і як особистостей, орієнтуючись на європейські цінності, які закликають дотримуватися загальнолюдських принципів і норм життєдіяльності людини, суспільства й держави. Саме тому, УДФСУ та азербайджанська Громадська організація «Молоді реформатори» підписали меморандум про співпрацю, з метою всестороннього розвитку студентів як особистостей.

Відмітимо, що в університеті постійного організовують онлайн-лекції та зустрічі студентів з представниками іноземних вишів та організацій-партнерів УДФСУ. Виш проводить міжнародні конференції та круглі столи, один з яких відбудеться уже 16 квітня. Так, в УДФСУ пройде міжнародний науково-практичний круглий стіл «Побудова ефективної системи підготовки фахівців з економічної безпеки держави та правоохоронної діяльності».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео