ДЮІ: БУДУЄМО БЕЗПЕКУ РАЗОМ!

ДЮІ: БУДУЄМО БЕЗПЕКУ РАЗОМ!
21964 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу та Маріупольської міської ради, відкрився перший в Україні Експертний центр поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду (Community policing expert centre).
В основі проєкту лежить філософія та організаційна стратегія, що ґрунтується на прозорому партнерстві, активному співробітництві між поліцією та громадою для більш ефективного визначення, запобігання та розв’язання проблем злочинності, подолання страху перед злочинністю та з метою покращення якості життя всіх громадян.
«Маріуполь по праву носить титул безпечного міста і секрет нашого успіху в сфері безпеки лежить в єдності. Маріупольська міська рада завжди готова підтримувати освітні інновації, які дозволять нам розвивати цей напрямок заради добробуту всіх мешканців та мешканок громади,» - директор юридичного департаменту Маріупольської міської ради Федір Цапій.
Філософія взаємодії поліції з громадою розвивалася у напрямку професійної поліцейської служби та відповідальної громади у відкритому та підзвітному партнерстві в низці європейських країн. До розвитку взаємодії з громадою активно долучається і Національна поліція України, про що яскраво свідчить і той факт, що довіра населення визначена найголовнішим показником оцінки роботи поліції в Україні. Особливої уваги в цьому напрямку заслуговує поліція Донеччини, яка першою прийняла Стратегію взаємодії поліції з організаціями громадянського суспільства до 2025 року, реалізувала в партнерстві з громадами більше 50ти проєктів безпеки, а незабаром разом з інститутом, громадою, міжнародними партерами та місцевою владою відкриває перший в Україні креативний простір “Відкрита поліція”.
«Сфера поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду, є неймовірно актуальною наразі, і ми як заклад вищої освіти просто зобов’язані реагувати на запит сьогодення», - доцільно зауважив ректор ДЮІ Сергій Вітвіцький.
Голова Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Антті Хартікайнен рад був відзначити досягнення українських партнерів в розбудові плідної співпраці заради миру та безпеки в громадах. Пан Антті також висловив побажання продовжувати спільно рухатись вперед в послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки, спираючись на європейські стандарти та принципи, в основі яких лежать права людини.
Під час заходу радниця/тренерка з питань взаємодії поліції та громади Консультативної місії ЄС в Україні Ларісса Рутменсен презентувала унікальну програму підвищення кваліфікації для поліцейських, розроблену за європейськими стандартами, враховуючи найкращий національний та міжнародний досвід, яка дозволить вдосконалити професійні навички поліцейських в сфері взаємодії з громадою та спільного вирішення проблем безпеки.
Начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генерал поліції третього рангу Микола Семенишин підкреслив актуальність питання взаємодії поліції з громадою і її вирішальне значення у розбудові безпечного суспільства, а також висловив бажання першим пройти новостворений міжнародними партнерами курс разом із керівним складом поліції Донеччини.
Місія Центру полягає в тому, аби стати провідним аналітичним центром у сфері реалізації поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду, який забезпечує експертну підтримку та пропонує інноваційні рішення для забезпечення суспільної безпеки через посилення взаємодії поліції з населенням.
Завданням Експертного центру є:
 Проведення та публікація досліджень;
 Вивчення, аналіз та адаптація міжнародного досвіду;
 Об’єднання науковців, поліції, організацій громадянського суспільства, місцевої влади та інших зацікавлених осіб для обміну досвідом, генерації ідей та розробки інноваційних рішень;
 Формування міцної студентської спільноти лідерів змін;
 Підтримка правоохоронної реформи та просування ефективних механізмів реагування на проблеми безпеки;
 Виховання нового покоління професійних поліцейських орієнтованих на потреби громади.
«Ми очікуємо, що Центр забезпечить якісну підготовку фахівців та фахівчинь в сфері поліцейської діяльності орієнтованої на громаду, аналітичну та науково-методологічну підтримку поліції Донеччини, а також об'єднає молодь, науковців, поліцію, громаду, місцеві органи влади та інших зацікавлених сторін для обміну досвідом, генерування ідей та розробки інноваційних рішень в сфері безпеки», - зазначив ректор Донецького юридичного інституту МВС України. 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео