#НЕВІДОМЕ_ПРО_ ВІДОМИХ: Анатолій Новописьменний – Чемпіон світу з пауерліфтингу

#НЕВІДОМЕ_ПРО_ ВІДОМИХ: Анатолій Новописьменний – Чемпіон світу з пауерліфтингу
60143 ПЕРЕГЛЯДІВ

Анатолій Новописьменний – випускник факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, майстер спорту міжнародного класу, абсолютний чемпіон світу з пауерліфтингу серед юніорів, срібний призер Чемпіонату Європи, триразовий чемпіон України серед юнаків, юніорів та чоловіків, рекордсмен України.

Визначні здобутки спортсмена вражають: у 2018 р. він став чемпіоном Європи та Світу з пауерліфтингу у ваговій категорії 93 кг і встановив три світових рекорди, а у присіданнях – одразу два рекорди. На другій спробі Анатолій присів зі штангою вагою 325 кг і це вже був світовий рекорд серед юніорів. Втім, вже на наступній спробі сам же його і побив, присівши з 331 кг. У жимі лежачи спортсмен витиснув 195 кг, а у становій тязі зумів подолати вагу 327,5 кг. Таким чином короленківець набрав в сумі 853 кг, що теж є світовим рекордом і завоював чемпіонське «золото». Європейська федерація пауерліфтингу за підсумками 2019 р. Анатолія Новописьменного визнала кращим на континенті у класичному пауерліфтингу.

Нещодавно Анатолій повернувся з Чемпіонату України, який відбувся 6 квітня 2021 р. Тут 24-річний спортсмен встановив новий рекорд Полтавщини з жиму лежачи 227,5 кг. Короленківець виборов першість у своїй категорії й став третім серед спортсменів усіх категорій.

Уславлений короленківець люб’язно погодився дати ексклюзивне інтерв’ю, яке особливо буде цікавим нашій студентській молоді. Спортсмен поділився своїми враженнями і емоціями під час змагань, розкрив секрети успіху і перемог.
Анатолію, чому Ви вирішили займатися саме пауерліфтингом?
- Починав з будівництва ангарів з батьком, у цей час помітив, що тіло дуже добре відкликалось на навантаження. Тому почав займатися спочатку гирями та гантелями. Саме з паурліфтингом зв’язав своє життя після спілкування з місцевим спортсменом, який доволі непогано підіймав гирі, тим самим змотивував мене підняти більше.
У скільки років розпочалася Ваша спортивна кар’єра?
- З дитинства подобалось займатися спортом, а саме ігровими видами (футбол, волейбол, баскетбол), але в 14 років надав перевагу пауерліфтингу і почав цілеспрямовано тренуватися.
Чим запам’яталося навчання в магістратурі ПНПУ імені В. Г. Короленка?
- Навчання в магістратурі ПНПУ імені В. Г. Короленка запам’яталося тим, що навчальний процес можна було поєднувати з професійною кар’єрою, цьому сприяв декан факультету фізичного виховання Павло Хоменко. Досвідчені викладачі факультету навчили професійним вмінням та навичкам, які я використовую у тренувальному процесі.
Які змагання вважаєте своїми найуспішнішими? Які плани на майбутнє?
- Змагання, враження від яких запам’яталися назавжди, відбулися на Чемпіонаті Світу 2016 р., де я повірив у свої надзвичайні можливості та зрозумів, що наполегливість і регулярні тренування дають високий результат. Ці емоції визначили мої плани на майбутнє – потрапити в історію України та світу як найсильніший пауерліфтер.
Скільки разів на тиждень тренуєтесь?
- Це три важких тренування на тиждень і дуже багато відновлювальних процедур: лікувальні масажі, ЛФК, міостимулятори, вакуумні банки.
Хто Ваш наставник в житті?
- Саме свого батька вражаю наставником, який дав влучну пораду та налаштував на правильний життєвий шлях.
Які зірки пауерліфтингу є прикладом для наслідування?
- Їх безліч! У всіх запозичую щось корисне для тренування, те, що можна взяти для себе на майбутнє.
Поділіться секретом свого успіху. Як встановити рекорд України, Світу?
- Необхідно працювати багато в залі, але прислухатися до свого тіла! Саме правильний догляд і відновлення тіла дасть можливість встановлювати і покращувати рекорди.
Які рекорди для Вас найвагоміші?
- Перший дорослий Світовий рекорд у 2018 р., який багато чого змінив у моєму житті на краще. Я зрозумів, що треба рухатись тільки вперед, встановлювати нові рекорди та покращувати результати.
Що мотивує? Чи підтримують рідні та близькі у такому складному травмонебезпечному виді спорту?
- Моя мотивація – стати кращим у Світі, незалежно від вагової категорії! Мої рідні та близькі завжди підтримують мене. Що стосується травм, то зауважу, що ніхто не застрахований, але постійний догляд за тілом, як за улюбленою машиною, дає запас на величезний пробіг.
Що побажаєте молодому поколінню ПНПУ імені В. Г. Короленка?
- Якщо обрали спортивний шлях, то йдіть ним не розпорошуючись на дрібниці. Спорт ніколи не потрібно поєднувати з алкоголем та курінням. І пам’ятайте, що для досягнення результату необхідний максимально професійний підхід!
Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка пишається своїм вихованцем Анатолієм Новописьменнним. За свою кар’єру спортсмен установив понад 40 рекордів, і це тільки на міжнародних змаганнях. Зважаючи на високі спортивні результати Анатолія можемо з впевненістю сказати, що найгучніші спортивні перемоги у нього ще попереду.
З детальною інформацією про спортсмена можна ознайомится за покликанням: http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/%D0%90%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B9-%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8C%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%B9.pdf
Дякуємо за допомогу у підготовці матеріалу кандидату педагогічних наук, доценту, відповідальній за виховну роботу на факультеті фізичного виховання Олені Согоконь.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео