Абітурієнти на фінішній прямій: як підготуватися до ЗНО

Абітурієнти на фінішній прямій: як підготуватися до ЗНО
58690 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Міністерстві освіти України повідомляють, що ЗНО розпочнеться з 21 травня й триватиме до 15 червня. Тож абітурієнти вже виходять на фінішну пряму.
Які портали та сайти можуть підняти рівень знань з тих чи інших предметів, чи вдарять по кишені послуги репетиторів та як можна підготуватися до ЗНО самостійно, в нашому матеріалі.
ЗНО-2021 має декілька нововведень. Так, абітурієнти можуть обрати 5 предметів. Хоча, для вступу до університету абітурієнту варто надати сертифікати ЗНО з 3 предметів.
Також у 2021 році ЗНО з української мови має два види. Перший — завдання з української мови, другий — і з української мови, і з української літератури. Останній вид потрібен для тих, хто хоче отримати спеціальність гуманітарного напрямку. ЗНО з математики цьогоріч стане обов'язковим для всіх вступників, незалежно від майбутньої спеціальності. Тест матиме два рівні. Базовий рівень нададуть учням, яким сертифікат ЗНО з математики не потрібен при вступі, а профільний — для учнів, яких цього потребує професія та університет.
Графік ЗНО-2021 року можна переглянути на основній сторінці Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням https://testportal.gov.ua/vidomi-terminy-provedennya-zno-2021/.
На сторінках Інтернету можна наразі знайти вдосталь порталів та сайтів, які допоможуть абітурієнту якісно підготуватися до ЗНО. До того ж у зв'язку з карантинними обмеженнями та переходом на дистанційне навчання, в учнів є вдосталь часу підтягнути рівень знань з потрібних для вступу до університету предметів.
EdEra - портал, який готує майбутніх студентів до вступу відразу з декількох предметів. Так, курс "Лайфхаки з української мови" має 16 тем у відкритому доступі, різноманітні завдання та тести. Останні допоможуть набути практичні навички.
Курс "Лайфхаки з української літератури" має форму порад. Тож з 15 лекцій учень може отримати теоретичні літературні знання. На додачу абітурієнт засвоїть навички аналізування художніх творів.
Повний курс " Історія України в історіях" вміщує інтерактивні відео, 200 тестів та шість модулів.
" Математика. Просто" - курс, який насамперед заохочує учнів до цієї науки.
Також портал EdEra має курс "Автостопом по біології". П'ять модулів, відео по десять хвилин, тести, форум для комунікації з іншими школярами-вступниками — ось що чекає на абітурієнтів тут.
Курс " Ізі ЗНО. Англійська мова" складається як з теоретичної частини (30 годин), так і практичної (тести, модулі, подкасти).
Сайт Prometheus складається з трьох курсів. Курс з української мови та літератури має теми та підтеми, які створені на основі минулих тестів ЗНО.
Курс з математики вміщує 19 тем, які допомагають узагальнити вивчений базовий матеріал.
Курс " Готуємося до ЗНО з англійської мови разом з могилянцями" націлений на освоєння необхідних відомостей та рекомендацій для учнів, які складатимуть ЗНО з англійської мови. Звернутися до відеоматеріалів можна у будь-який комфортний час.
Портал ЗНО.Клуб створений для учнів, з метою підготовки по всіх предметах. Тут міститься, як теоретична база, так і практична. До того ж портал має курси з декількох іноземних мов: англійської, іспанської, французької, німецької. Теоретичні матеріали зацікавлюють та надихають до вивчення, адже вони подані в таблицях та мають зображення з прикладами. Щоб розпочати підготовку до ЗНО на цьому порталі, потрібно зареєструватися на сайті.
iLearn - нетиповий портал підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання. Адже учень створює на сайті свого героя, разом із ним навчається та отримує монети, які потім можна витратити. Курси з шкільних предметів представлені за певним графіком, який зокрема можна переглянути на сайті. До того ж матеріали доступні в архіві.
Портал ЗНО онлайн вміщує в себе тести від 2009 до 2020 року. Портал націлений на практичні навички учня.
Be Smart - портал для підготовки з восьми основних предметів. У базі є 2000 уроків та 11 тисяч тестів.
До того ж на YouTube розміщений сайт ZNOUA. Він складається з відеолекцій, різноманітних уроків, роликів та освітніх анонсів. Також тут учень може ознайомитися з прикладами вдалих текстів з української мови та аналізу художніх творів з літератури.
Водночас абітурієнт може готуватися самостійно. Але це вимагає наполегливості та постійної систематизованої роботи. Насамперед учень повинен правильно розрахувати свій час. Тобто як працювати, так і відпочивати. Фахівці говорять, що 1-1, 5 години праці дорівнюють 15 хвилин відпочинку. Також візуалізуйте весь матеріалі: таблички, картинки, графіки, конспекти стануть вам у пригоді. Не забувайте перевіряти отримані знання. Виконуйте тести, завдання, пишіть та аналізуйте художні твори. А ще оточіть себе такими ж людьми, як і ви. Комунікуйте з однокласниками, виявляйте свої слабкі сторони.
Крім того, у підготовці до ЗНО вступнику допоможуть кваліфіковані репетитори. Їх послуги не дешеві, але ефективні. Так, в столиці послуги репетиторів варіюють від 250 до 500 гривень, в регіонах України — від 120 до 250. Також на ціну впливає якість кваліфікації репетитора. Наприклад, якщо останній перебував за кордоном та викладає у вищі, його послуги вдвічі більші за репетиторство шкільного вчителя чи студента.
В Міністерстві освіти України наголошують, що карантин не вплине на проведення Зовнішнього незалежного оцінювання. Що ж не можна сказати про шкільну освіту, яка перейшла в формат дистанційного навчання. Але фахівці говорять, що ЗНО має наразі стати головним суб'єктом в житті абітурієнтів. Хоч часу на підготовку залишилося не так і багато, але школярі можуть ще наздогнати втрачене.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео