#НЕВІДОМЕ_ПРО_ ВІДОМИХ: Богдан Сітарчук – артист Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського

#НЕВІДОМЕ_ПРО_ ВІДОМИХ: Богдан Сітарчук – артист Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського
221131 ПЕРЕГЛЯДІВ

 


Богдан Сітарчук – випускник кафедри хореографії психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, артист Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського.


Народився Богдан у 1996 р. у Полтаві. У 8 років став учасником Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Барвінок» Палацу дитячої та юнацької творчості. Саме тут він вперше познайомився з розмаїттям танцювальної палітри жанрів та стилів, з національною культурою України та особливостями її фольклору.


З роками цікавість юного хореографа переросла в потребу до ґрунтовного вивчення народної хореографії, тому, закінчивши школу, у 2013 р. він вступив до Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка на спеціальність 024 Хореографія. Саме в університеті Богдан Сітарчук знайшов однодумців і наставників – педагогів кафедри хореографії і психолого-педагогічного факультету, які визначили його світогляд та прагнення до професійного самовдосконалення.


З перших днів навчання Богдан став учасником Народного ансамблю танцю «Весна» під керівництвом заслуженого працівника культури України Лілії Пригоди. Репетиції, виступи, участь у конкурсах, знову репетиції! Життя учасника творчого колективу завжди насичене цікавими подіями. Знайомство з репертуаром ансамблю відкрило Богдану нові обрії хореографії народів світу. Іспанський танець «Сегідилья» та «Рутульський танець» стають його найулюбленішими, але й українські танці посідають особливе місце в світогляді юного хореографа: «Гопак», кадриль «Дев′ятка», лемківський танець «Колечко», хореографічна мініатюра «Горлиця» та інші номери – фундаментальна основа народної хореографії України.


Талант студента третього курсу не залишився непоміченими – Богдана Сітарчука запрошують стати артистом балету Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя. Знайомство з різними режисерами, новими стилями у хореографії розкрили нові горизонти для молодого артиста і наблизили до здійснення мрії, адже він працював в улюблених полтавцями виставах: «Остання любов Гетьмана», «Майстер і Маргарита», «Едіт Піаф» і «Ханума».


Влітку 2018 р. Богдан здає вступні іспити до Студії з підготовки акторських кадрів при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України імені Павла Вірського, де впродовж двох років наполегливо навчався, аби неухильно торувати шлях професійного зростання.


Закінчивши студію, Богдан Сітарчук подав документи на конкурс до НЗААТУ імені Павла Вірського і, нарешті, мрія здійснилась! У складі основної трупи ансамблю він розпочав новий етап творчого життя. Дебютував молодий артист у відомому на весь світ танці «Гопак» у хореографії Павла Вірського.
У інтерв’ю наш талановитий випускник зауважує, що упевнено крокуючи у майбутнє, він з вдячністю згадує рідну Альма-матер. Розмірковуючи над покликанням учителя, Богдан стверджує, що педагог – це людина, яка може легко пояснити важкі речі, а своїм громадянським обов’язком визнає необхідність спонукати вихованців до навчання! Хвилюють Богдана і питання долі окремої особистості й усієї держави: «Секрет справжнього людського щастя полягає в тому, щоб бути в ладу з самим собою. Щоб Україна була успішною країною, а ми з вами тримали першість у всіх сферах суспільного розвитку, потрібно аналізувати власну діяльність!», – уважає артист.
Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка пишається своїм випускником Богданом Сітарчуком. А його приклад надихає інших не зупинятись на шляху до мрії, робити для її досягнення все можливе.
Звітний концерт народного ансамблю танцю «Весна» з участю Богдана можна переглянути за покликанням:


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео