Бізнес для студентів на карантині

Бізнес для студентів на карантині
373569 ПЕРЕГЛЯДІВ

У період карантинних обмежень бізнесу було нелегко, тому що вони втратили своїх клієнтів. За час пандемії закрилося на 50 тисяч бізнесів більше, ніж 2019-2020 років. Студенти більшість часу навчалися дома й багатьох звільнили з роботи через карантинні умови. Однак платити за навчання потрібно було, а гроші самі себе не зароблять. Деякі сфери бізнесу були не підйомні у цей час, але були й такі, які змогли б відкрити студенти, бо потребують мінімальної початкової інвестиції.

У часи локдауну попитом могли похвалитися кур’єри. Саме доставка врятувала від кризи багато сфер – ресторани, канцелярія, побутова хімія, книжкові магазини та сайти одягу. Якщо відкривати власну службу доставки, то краще зупинитися на одній сфері бізнесу. Наприклад, доставляти людям їжу та напої. Краще перед тим, як починати свій бізнес доставлення, прочитати в Інтернеті про найбільший попит на продукцію під час карантину. Для того, щоб відкрити власну службу доставки потрібно пройти декілька етапів: 1) розробити сайт, де ви будете приймати замовлення; 2) знайти продавців, які не будуть проти співпрацювати з вами; 3) найняти кур’єрів та операторів; 4) створити хорошу рекламу, щоб вашу службу доставлення впізнавали. На ринку доставки є й розкручені служби, які користуються популярністю серед людей, наприклад, гіганти своєї справи Glovo, Rocket чи Bolt Food. Конкурувати студентові з мінімальною стипендією з професіоналами своєї справи буде складно. Проте є й інші напрямки заробітку. Створити сайт, який буде замість «джина» - допоможе й сміття винести, їжу доставить й прикрутить поличку. Таких платформ наразі мало в Україні, тому створити власну більш унікальну можна спробувати. Група індійських студентів запустили бізнес, який доставляє їжу з їх гуртожитку. Страви студентів стали дуже потрібними для іноземних гостей, які живуть в Україні й засумували за рідними стравами.

Не менш актуально буде відкрити службу, яка дезінфікує приміщення. Для цього бізнесу не потрібно багато витрат. Головне, запустити якісну рекламу. Закупівля дезінфекційних речовин та захисних костюмів не задасть багато клопоту. Складніше буде найняти персонал й продумати перевезення його на виклики. Перед тим потрібно провести інструктаж робітникам, як правильно дезінфікувати приміщення, що не нашкодити собі. Для бізнесу необхідно мати власний склад, де буде зберігатися усе необхідне для роботи. Трохи схожим займається організація «Києве, мий», але вона працює за допомогою волонтерів. Вони витирають графіті в центрі Києва на замовлення та прибирають в парках. Влітку можна заробляти на встановленні кондиціонерів від комарів, які прийшли до нас від Кореї. Такий кондиціонер має влаштований ультразвук, який не є шкідливим для людей, а комарів знешкоджує моментально. Їх можна закуповувати з Китаю оптом й влаштовувати їх в Україні. Для цього знову ж таки потрібна розкрутка кондиціонерів. Не гіршим варіантом буде бізнес у пошуку домашніх улюбленців. Можна розклеювати фотографії зниклих улюбленців й відправляти ветеринарним клінікам, грумінгові салони, зоомагазинам, притулкам, щоб вони допомагали у пошуках. Також розпитувати місцевих щодо пропажі домашнього улюбленця. За такий вид послуг засмучені хазяїни будуть платити будь-які гроші аби тварину знайшли. Ідей, як можна заробляти гроші на власному бізнесі багато. Головне слідкувати за тенденціями та попитом й мати бажання.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео