Урочистості в Полтавському педагогічному до Дня науки

Урочистості в Полтавському педагогічному до Дня науки
353242 ПЕРЕГЛЯДІВ

Традиційно у третю суботу травня українська наукова спільнота відзначає національний День науки – свято вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми пишаємося і на яких покладаємо великі сподівання. Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – основа економічного зростання держави.
Українські вчені – автори багатьох винаходів у різних наукових сферах. Науковці Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка – основа інтелектуального потенціалу не тільки міста, регіону, а й запорука успішного майбутнього України.
З нагоди Дня науки ректорат Полтавського педагогічного вітає науковців-короленківців


До Дня науки в усіх куточках країни відбуваються тижні науки, цікаві заходи наукових товариств, дні відкритих дверей в академічних установах і закладах вищої освіти, виступи провідних вітчизняних та іноземних учених із популярними лекціями, презентації інноваційних розробок. Головна мета цих подій – уславити здобутки науковців, популяризувати досягнення і нові підходи у різних сферах життєдіяльності, що базуються на наукових дослідженнях.
Науково-педагогічні працівники Полтавського педагогічного, зберігаючи понад столітню безперервну традицію, наполегливо і плідно працюють на ниві дослідницьких звершень і мають значні здобутки, що заслуговують на визнання.


Указом Президента 2020–2021 н. р. оголошено Роком математичної освіти в Україні. Саме математика дає можливість упорядкувати цифри та факти, віднайти сутність речей і зрозуміти логіку світобудови, наблизитися до істини.
Кожен дослідник-короленківець у своєму науковому просторі долає безліч перешкод на шляху до відкриття, спростування або підтвердження унікальної ідеї. Для визнання та заохочення кращих науковців в університеті засновано кілька премій.
Цього року Звання почесного професора університету отримав Володимир Моргун.


Вчена рада Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка заснувала премію на пошанування академіка І. А. Зязюна з метою популяризації його науково-педагогічного набутку, а також задля підтримки наукових досліджень психолого-педагогічного й етико-естетичного напрямів. Згідно рішення Конкурсного комітету переможницею Премії імені Івана Андрійовича Зязюна визнано завідувачку кафедри хореографії ПНПУ імені В.Г. Короленка, кандидатку педагогічних наук, доцентку, члена Національної хореографічної спілки України Тетяну Благову.


Керівництво університету всіляко підтримує молодих науковців. Згідно Положення про премію ради молодих учених за видатні досягнення у галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють подальшому розвитку науки, суспільному прогресу і утверджують високий авторитет вітчизняної науки, комітет премії Ради молодих учених Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка ухвалив рішення про присудження Премії Ради молодих вчених 2020 р. кандидатці біологічних наук, асистентці кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології Олесі Ханнановій.


Премію кращого аспіранта 2020 р. присуджено аспіранту кафедри загальної педагогіки та андрагогіки, старшому лаборанту і асистенту кафедри всесвітньої історії та методики викладання історії Дмитру Лободі.Студенство, молоді науковці, професорсько-викладацький склад нашого університету постійно перебувають у творчому пошуку задля розбудови вітчизняної науки, інтеграції її у Європейський освітній простір. Здобутки і перспективи, далекоглядні плани та мрії – те, до чого ми маємо прямувати, вважає Голова ради молодих учених Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доктор історичних наук Олександр Лук’яненкоВсеукраїнське святкування Дня науки має ряд цілей: відновлення національних і міжнародних зобов’язань в галузі науки за мир і розвиток, промоція відповідального використання науки на благо суспільства; підвищення рівня інформованості громадськості про важливість науки і ліквідація розриву між наукою і суспільством, а також включення у простір наукових розвідок здобувачів освіти – майбутніх винахідників, мислителів, творців, саме їх закликає до плідної дослідницької діяльності Голова наукового сектору Студентської ради ПНПУ імені В. Г. Короленка, переможець всеукраїнських студентських олімпіад Дмитро Хмелевський.


Команді науковців нашого закладу вищої освіти упродовж плідного 2020 р. доводилося не раз робити складні обрахунки, вирішувати задачі з багатьма невідомими й отримувати блискучі наукові результати. Якими вони були у 2020 році, доповідає проректор з наукової роботи, доктор географічних наук, професор Сергій Шевчук.


Шановні колеги, науковці, травень – час вашого професійного свята – Дня науки в України!
Бажаємо вам творчої наснаги, натхнення, сил та енергії для подальшої наукової діяльності. Ви робите дуже важливу справу на благо розвитку нашої з вами держави, задля добробуту українського народу. Нових вам відкриттів та наукових звершень!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео