День кар'єри ЄС 2021 в ТНТУ ім. І.Пулюя

День кар'єри ЄС 2021 в ТНТУ ім. І.Пулюя
247237 ПЕРЕГЛЯДІВ

18-20 травня 2021 року відбувся «День кар’єри ЄС», який проводився Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. До участі у заходах, що цього року проводились в онлайн-режимі, організатори запросили активну студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців
Студенти та випускники слухали та давали запитання експертам на Панельній дискусії «Професійний розвиток та європейська інтеграція» та трьох тренінгах: «Робота в команді», «Ефективна комунікація або ж як спілкуватись з людьми», «Легкий старт в новій компанії. Як адаптуватись в новому середовищі».
З вітальним словом до учасників панельної дискусії звернувся ректор університету, д.т.н, професор Петро Ясній. Експерти на дискусії: Денис Черніков, менеджер проєкту ЄС «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні», Юрій Дейнека, начальник управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради, Григорій Химич, директор наукового парку «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля», Ірина Яремчук, голова громадської організації «Атом», Сергій Балуцький, журналіст (телеканал Тернопіль 1), Ірина Крамар, д.е.н., професор кафедри економіки та фінансів ТНТУ, директор Індо-Європейського Центру в ТНТУ. Модератором виступив Андрій Крупка, к.е.н., начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню ТНТУ.

Офіційне відкриття заходу відбулося 18 травняня. Спікери панельної дискусії «Професійний розвиток та європейська інтеграція» поділилися думками щодо ключових компетенцій на ринку праці України та ЄС, впливу процесів європейської інтеграції на український бізнес, а також обговорили шляхи адаптації вищої освіти до вимог ринку праці та перспективи глобального освітнього простору.

Дискусію «Професійний розвиток та європейська інтеграція» можна переглянути у запису на каналі Youtube: ">
У ході Днів кар’єри ЄС відбулися онлайн-тренінги по soft skills:
Тренінг № 1 «Робота в команді» тренерка: Катерина Романовська, старший фахівець з персоналу ТОВ «СЕ Борднетце-Україна», "> ;
Тренінг № 2 «Ефективна комунікація або ж як спілкуватись з людьми», тренерка: Анастасія Стельмах, віцепрезидентка з розвитку партнерських відносин у відокремленому підрозділі ВМГО «АЙСЕК в Україні» у місті Тернополі, "> ;
Тренінг № 3 «Легкий старт в новій компанії. Як адаптуватися в новому середовищі», тренерка: Вустич Катерина, Executive Assistant, MagneticOne Group, "> .

Теги: тнту, профорієнтація

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео