В УДФСУ презентували першу в Україні мережеву освітню програму підготовки магістрів «Фінансові технології»

В УДФСУ презентували першу в Україні мережеву освітню програму підготовки магістрів «Фінансові технології»
353416 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні в Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) відбулася онлайн-презентація першої в Україні освітньої програми «Фінансові технології» (Фінтех) за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Інноваційна програма заснована УДФСУ спільно з Національним університетом «Львівська політехніка» під патронатом Міністерства фінансів України та за підтримки Проектного офісу реформ.

Участь у заході взяли в.о. ректора УДФСУ Валентина Унинець-Ходаківська, завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Назар Подольчак, директор Департаменту міжнародних зв’язків та організаційно-аналітичної роботи Міністерства фінансів України Ольга Зикова, професор кафедри фінансових ринків Навчально-наукового інституту фінансів, банківської справи УДФСУ Юлія Коваленко, провідний фахівець кафедри управлінського обліку, бізнес аналітики та статистики УДФСУ Ольга Зирянова, а також студенти та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти.

Модератором заходу був гарант освітньо-професійної програми «Фінансові технології» Віктор Тринчук, який привітав присутніх та розпочав День відкритих дверей. Під час онлайн-трансляції в.о. ректора УДФСУ Валентина Унинець-Ходаківська презентувала нову освітньо-професійну програму та розповіла про її унікальність, адже до неї залучені найкращі фахівці в сфері Фінтех. «Магістерська програма «Фінансові технології», заснована на кращих практиках двох університетів, сутність її в тому, щоб зібрати кращих для підготовки кращих! Магістри матимуть змогу отримувати практичний досвід від провідних спеціалістів фінансового ринку у сфері інноваційних технологій через проведення гостьових лекцій, практичних занять та майстер-класів. Ця програма не тільки для випускників бакалаврату, а й для тих, хто вже працюють у сфері фінансів, але хочуть вдосконалити свої знання та навички і отримати другу вищу освіту», – розповіла в.о. ректора.

Також Валентина Унинець-Ходаківська зауважила, що в першу чергу ця магістерська програма – широке поле можливостей для працевлаштування. «У рамках реалізації програми всі обов’язково будуть працевлаштовані. Адже нова магістерська програма відкриє для студентів можливості подальшої роботи в державних установах, страхових компаніях, банках, ІТ-компаніях, а також в міжнародних фінансових установах та операторах платіжних систем», відмітила в.о. ректора і додала, що світ змінюється і ми теж повинні бути динамічними. Я вірю, що саме магістри Фінтеху – змінять світ!

У свою чергу завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Назар Подальчак розповів, що попит на фінансові технології зростає, а таких фахівців в Україні обмаль, саме тому два кращих університети об’єдналися навколо інновацій. «Львівська політехніка дійсно кращі з підготовки спеціалістів в IT сфері, а УДФСУ лідер у сфері фінансової освіти, саме тому ми об’єдналися заради нових можливостей. Ми всі переходимо в цифровий світ, а фінанси це і є той спосіб, щоб перейти на цифру, тому так важливо розбиратися, як у фінансах, так і в IT сфері, а всім відомо, що стартапи з Фінтеху домінують у всьому світі», – підкреслив Назар Подальчак.

Директор Департаменту міжнародних зв’язків та організаційно-аналітичної роботи Міністерства фінансів України Ольга Зикова зазначила, що сучасний світ, який невпинно рухається вперед, потребує інноваційних управлінських та освітніх рішень і нова програма, яку підтримує Міністерство – це крок до прогресивного розвитку. «Фінтех давно не майбутнє, а необхідність сьогодення! Закликаю долучитися до програми всіх тих, хто знає чого хоче, йде в ногу з часом та готовий здобути інноваційну освіту», – наголосила вона.

Також, організатори заходу анонсували проведення Всеукраїнського дня відкритих дверей, який відбудеться 7 червня 2021 року та на якому інноваційну магістерську програму буде презентовано майбутнім магістрам всієї України. Слідкуйте за інформацією на офіційних сторінках щоб не пропустити важливе.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео