Підготовчі курси для молоді з ТОТ в УДФСУ. Інструкція для абітурієнта

Підготовчі курси для молоді з ТОТ в УДФСУ. Інструкція для абітурієнта
154083 ПЕРЕГЛЯДІВ

Влітку, з 29 червня по 31 серпня 2021 року, в Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) будуть проходити безоплатні курси з підготовки до вступу в державні вищі навчальні заклади для молоді, які проживають на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) Донецької та Луганської областей, населених пунктів на лінії зіткнення, а також тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

З метою інформування абітурієнтів Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій підготувало детальну інструкцію для осіб, які бажають взяти участь у програмі підготовчих курсів зі стипендіальним забезпеченням.

Згідно з інструкцією, щоб взяти участь у підготовчих курсах молоді з ТОТ необхідно:

обрати заклад вищої освіти зі списку;
звернутися до вишу й отримати запрошення, яке дозволить не проходити самоізоляцію або обсервацію у зв’язку з перетином контрольного пункту в’їзду-виїзду в зоні проведення АТО (КПВВ);
під час перетину КПВВ показати друковане або електронне запрошення, щоб майбутній слухач та особа, яка його супроводжує, не проходили обсервацію або самоізоляцію, приїхати до одного з визначених вишів у термін з 1 до 20 червня й особисто подати документи.
Перелік документів, які потрібно подати для участі в підготовчих курсах: заяву; копію паспорта, свідоцтва про народження, іншого документа, що посвідчує особу (за наявності); копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності); реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності); 4 фото (3х4); освітню декларацію (документ, який містить інформацію щодо здобуття результатів навчання та проходження періодів навчання за курс повної загальної середньої освіти на тимчасово окупованих територіях України) – видається ЗВО для заповнення.

Стати слухачем підготовчих курсів зможуть випускники 11 класів з ТОТ, під час проходження яких учням платитимуть стипендію – близько 4,5 тисяч гривень. Також їх забезпечать гуртожитками та проводитимуть для них заходи різного спрямування. За підсумками навчання слухачі складуть підсумковий іспит та отримають свідоцтво про проходження курсів.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном: (0-800-504-425) «Урядової гарячої лінії» з питань освіти для осіб з ТОТ Донецької та Луганської областей, ТОТ Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Форма реєстрації та детальна інформація про підготовчі курси для випускників з ТОТ в Університет державної фіскальної служби України за посиланням: https://www.nusta.edu.ua/p%d1%96dgotovch%d1%96-kursi/

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео