Черкаські МАФи експлуатують працю неповнолітніх

Черкаські МАФи експлуатують працю неповнолітніх
159903 ПЕРЕГЛЯДІВ

Літо. Спека. На вулицях Черкас повно точок, де продають квас. За прилавком стоять продавці геть юні на вигляд. Торгують по 9 годин.
«Я поступаю цього року, тому гроші дуже потрібні. Ось і пішов працювати на квас», - розповідає один із таких продавців.
Хлопцю більше 16 на вигляд і не даси, хоча сам він стверджує, що йому 17 років. Розповідає, що на квасі простояв вже 4 дні. Ні санітарної книжки, ні інших документів при ньому, звісно, немає.
«Подзвонив по телефону, який теж побачив на подібній точці. Сказали, що треба поспілкуватися з начальством. Зустрілися тут, неподалеку, біля Торгового дому. Задали пару питань, щодо віку, досвіду. Сказали, що я їм підходжу. Тут же запропонували підписати трудовий контракт. Вчора його в мене забрали, сьогодні принесли знову. Начебто змін ніяких, але у кутку дата зовсім інша стоїть – вчорашня. Чи заплатять мені за перші 2 дні – не знаю, а платять мені 20 гривень за вихід на роботу і гривня з продажу кожної склянки», - розповідає юний торговець.
Стоїть вчорашній школяр по дев’ять годин на тотальній спеці. Перерва мінімальна – 15 хвилин і те, за великої потреби, адже залишити точку немає на кого. Під час нашої розмови йому зателефонували і повідомили, що завтра він буде працювати на годину більше, адже очікується велика спека і як раз напроти точки буде проходити якісь розважальний захід.
Таких продавців по Черкасам майже на кожній точці такого роду МАФу. Продають морозиво, солодкі води і навіть пресу.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео