Українка одержала перемогу у кількох номінаціях премії MTV Video Music Awards

Українка одержала перемогу у кількох номінаціях премії MTV Video Music Awards
196629 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українська кліпмейкерка, режисерка та дизайнерка Таня Муіньо була номінована на ряд престижних премій після нещодавньої своєї роботи із репером Lil Nas X. І тепер її робота на пісню "MONTERO" вже почала збирати нагороди.

Режисерка, що народилися та проживає в Україні, відома далеко за межами рідної країни. Певний час у дитинстві вона жила на Кубі, у місті Гавана, де побачила зовсім інший світ. Зараз вона майже не говорить про себе відкрито і намагається максимально приховувати особисте. За неї говорять її музичні роботи.

Перший свій кліп Таня випустила ще у 2013 році. Потім була співпраця з провідними українськими та зарубіжними артистами, такими як Монатік, Время и Стекло, IOWA, NK та іншими. Вже тоді відео її авторства часто набирали понад мільйон переглядів. Кліп на пісню "Тролль", наприклад, і взагалі має позначку у більше ніж 180 млн переглядів.

Незабаром авторку помітили й в Америці. Її незвичайний стиль зйомки та бачення, що відрізняється від інших, привернуло увагу Кеті Перрі, яка запросила Таню відзняти для неї кліп на пісню "Small Talk". Саме після цього Муіньо і зарекомендувала себе як гарну та яскраву режисерку в Голлівуді.

Співпраця з Yubgblud, Cardi B та Lizzo врешті решт привели її до роботи із Lil Nas X над "MONTERO". Кліп на цю пісню вийшов яскравим, дещо містичним, у ньому обігрується тема чистилища, пекла та спокус. І за таке незвичайне бачення Таня уже одержала перемогу у номінаціях "Відео року" (нагорода пішла до виконавця), "Найкраща режисура" (розділена із Lil Nas X, який є співрежисером) та "Найкращі візуальні ефекти".

А днями було оголошено й список номінантів однієї з найпрестижніших премій "Греммі-2022". І серед них також є українка. Тож можна сподіватися на поповнення звань режисерки, адже у відео є всі шанси одержати перемогу і на цій премії.

Мої відео