Ładna Kobieta / Анна Сенік прославляє Україну в Болгарії

Ładna Kobieta / Анна Сенік прославляє Україну в Болгарії
217322 ПЕРЕГЛЯДІВ
У столиці Болгарії відкрилась виставка етнофотографій під назвою "Це Україна і вона прекрасна!"
 
     Перед Посольством України представлено твори українки Анни Сенік, творче ім'я Ładna Kobieta, і болгарина Александра Барона. Виставку присвячено традиційним українським та болгарським образам. Співорганізатор - Фундація "Българските корени".
     На своїй сторінці у Фейсбук Анна Сенік відзначила: "Велика радість представляти українську красу за кордоном і велика честь робити це разом із чудовими талановитими колегами й небайдужими людьми, що щиро підтримують Україну".
     Головний редактор популярного журналу "Пам'ятки України" Андрій Бережина так прокоментував подію:
     "Твори Анни Сенік є унікальними і неповторними, із 2016 року вони постійно прикрашають обкладинки нашого часопису і підкорюють своєю красою світ. Не може бути нічого переконливішого за мальовничі народні образи, які дивляться просто у вічі глядача з фотополотен пані Анни.
     Уже здобула широке визнання видана Українським інститутом національної пам'яті серія виставкових фотоплакатів мисткині, які вона присвятила Українському Воїнству. На часі нові вагомі етнопроекти і вони конче повинні реалізуватись на державному рівні. Твори Анни Сенік - честь і гордість України!".
Теги: #НезалежнийукраїнськиймедіацентруЄвропі #LadnaKobieta #АннаСенік #АндрійБережина #ПамяткиУкраїниІсторіятакультура #IMF #Independentmediaforym #uacenter.media,#УкраїнаБолгарія #Фотомистецтво #ВиставкауСофії
Мої відео