Якою буде головна ялинка 2023, та як українці будуть святкувати новий рік під час відключення електроенергії

Якою буде головна ялинка 2023, та як українці будуть святкувати новий рік під час відключення електроенергії
31794 ПЕРЕГЛЯДІВ

Віталій Кличко розповів, що в столиці поставлять ялинку висотою 10 метрів, значно менша ніж була попередні роки, але вона буде без ілюмінацій.  Ялинка встановлюватиметься за кошти меценатів та бізнесу. Мер міста підкреслив, що цього року гучних гулянок на площі не буде.

Що із головного розповів мер Києва Віталій Кличко

В ефірі телеканалу Київ Віталій Кличко розповів, що новорічна ялинка буде втричі менша ніж минулі роки. Ялинку було вирішено встановлювати за кошти спонсорів, також меценати готові надати генератор, для підсвічення новорічного дерева. Біля генераторів планують встановити точки для зарядження мобільних пристроїв.

Встановленням ялинки на Софіївській площі 2023 року являється компанія Folk Ukraine. Ігор Добруцький, головний організатор новорічного свята повідомив, що цього року зроблять маленьку копію ялинки, яка буде встановлена на першому поверсі в Музеї історії в Києві.

Джерело фотографії: телеграм канал НОВИНА| УКРАЇНА| ВІЙНА 

Що стосується святкування Нового року та Різдва?

Мер Києва на початку листопада повідомив, що на площі гучного святкування не буде, ярмарки й концерти будуть скасовані, щоб уникнути скупчення людей, оскільки ситуація в Україні складна. Новорічне дерево буде встановлене заради дітей, які потребують цього свята, для ДІТЕЙ біженців та сиріт. Стало відомо, що освітлюватися ялинка не буде, через те що це також витрата електроенергії, і за допомогою цього можна заощадити хоч трішки.

Більшість міст України відмовилося встановлювати ялинку, але на зекономлені ними кошти куплять дітям подарунки та проведуть для бажаючих святкові заходи.

Святкування Нового року буде з перебоями світла, і вечеря буде тривати в романтичному стилі  при свічках, тому що наразі Київ працює в режимі аварійного відключення світла.

Теги: Віталій Кличко, Київ
Мої відео