Зруйновані руками російської влади: міста України, які перетворилися на порожнечу

Зруйновані руками російської влади: міста України, які перетворилися на порожнечу
31925 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міста, які зруйнувала російська влада в Україні під час повномасштабного вторгнення, назавжди залишаться в пам'яті кожного українця. Світ повинен знати про кожне зруйноване місто, село та кожен зруйнований метр Української землі, тому що те що відбувається на початку війни , не зупиняється надалі.

Які міста України найбільш зруйновані?

Серед усіх міст, на першому стоїть Маріуполь - місто-мученик лютої війни. Події Маріуполя увійшли не лише в українську історію, а вже  у світову. Від 24 лютого 2022 року тривали тяжкі бої за місто, але наразі місто окуповане російськими військами. Війська рф у перші години повномастштабного вторгнення знищували місто на нівець, для того щоб організувати сухопутний коридор від Донецької області до Криму. 

Атака, яка проходила у місті, була спланована ще до початку війни. В Маріуполі діяли диверсійні групи, які звітували про всю інфраструктуру міста. Російські війська 24 лютого оточили місто, та почали обстрілювати його з усіх боків артилерією та авіацією.

Наразі в окупованому Маріуполі окупантим зносять всі зруйновані домівки, і це не задля того щоб почати нове будівництво, а для того щоб приховати сліди злочину.

Волноваха - місто, якого більше немає. До війни місто налічувало близько 100 тисяч населення, більшу частину мешканців евакуювали під обстрілами до інших міст. Голова Донецької області заявив, що такого міста як Волноваха вже не існує, вся інфраструктура зруйнована вщент. Російські окупанти не давали змоги організувати гуманітарну допомогу.

Відразу від початку війни в березні російські терористи залишили все місто без води, опалення та світла, та ще й прицьому обстрілювали не лише інфраструктуру, а й цивільне населення.

Рубіжне - місто, яке розділило долю Маріуполя. Промислове місто, в якому проживало 60 тисяч мешканців, стало єдиною руїною. Вцілілих будівель немає, вони зруйновані настільки, що відбудувати їх не можливо. У дворах тепер замість дерев, дитячих майданчиків - кладовища. 

До війни місто процвітало, люди працювали на заводах, у бюджетній сфері, у розвинутому малому підприємстві. А тепер місто просто пустує. Спалені цегляні домівки жителів Рубіжного - такі реалії Українського міста. Після закінчення війни місто буде відбудовуватися з нуля.

Попасна - тепер відоме як місто привид. В мальовничому місті проживало 20 600 осіб, але від початку бойових дій, які відбувалися в лютому-травні 2022 року стало повністю зруйноване, з 8 травня 2022 року місто стало окуповне російською федерацією.

З 2014 року місто перебувало під постійними обстрілами. 2 вересня 2014 року проросійські сили обстріляли місто з артилерії , через це було пошкоджено лінії вагоноремонтного заводу, відбулися руйнування у приватному секторі. Після цього жителі Попасної почали частково полишати своє місто.

Масові обстріли окупантів не закінчилися в 2014 році, вони продовжилися ще й в 2022. Російські терористи продовжували обстрілювати місто, та руйнувати економіку. На початку квітня 2022 року оркам вдалося захопити половину міста, весь час точилися незупинні бої. Голова Луганської ОВА повідомив, що уцілілих домівок немає, не менше ста місцевих жителів загинуло під час боїв.

Перелік міст, зруйнованих руками російських загарбників  ВЕЛИКИЙ! Вони зруйнували Лиман Донецької області, Сєвєродонецьк, який знищений майже на 70%, Ізюм Харківської області, який був в окупації майже півроку. Від ворожих обстрілів також постраждали Чорнобаївка, Ірпінь, Мар'їнка, Оріхів, Бахмут - місто,яке й досі тримає оборону, та йдуть постійні запеклі бої, Авдіївка - місто, де бої тривають з 2014 року.

Кожне з перелічених міст є і буде містами героями-України, це міста які дійсно заслуговують на відбудову, на краще життя та мирне небо!

Теги: Російське вторгнення в Україну, Російська агресія
Мої відео