Звіт Інституту вивчення війни (ISW) про надану Україні допомогу окремими союзниками

Звіт Інституту вивчення війни (ISW) про надану Україні допомогу окремими союзниками
227192 ПЕРЕГЛЯДІВ

Аналітики розрахували, що Україна отримала понад 178 мільярдів доларів допомоги від країн Північної Америки, Європи та Азії протягом повномасштабної війни. Цю інформацію містить звіт Інституту вивчення війни (ISW).

Зокрема, Європейський союз та його держави-члени надали Україні 148,5 мільярдів доларів (або 138 мільярдів євро). Ця сума включає нещодавно оголошений пакет допомоги у розмірі 50 мільярдів євро.

Велика Британія обіцяла виділити 15,1 мільярда доларів загальної підтримки України з лютого 2022 року, включаючи 9 мільярдів доларів на військову допомогу.

Норвегія недавно уклала багаторічну угоду з Україною про програму підтримки, що передбачає надання Україні 7 мільярдів доларів протягом періоду з 2023 по 2027 рік.

Туреччина надає допомогу шляхом співпраці з провідним виробником безпілотних літальних апаратів "Bayraktar".

Північна Македонія передала Україні військову допомогу, включаючи військову техніку радянських часів.

Канада з початку повномасштабної війни виділила 1,8 мільярда доларів на військову допомогу Україні і навчила близько 40 тисяч українських військових та співробітників служби безпеки.

Південна Корея розширює виробництво 155-мм артилерійських снарядів для України.

Японія обіцяла виділити 4,5 мільярда доларів та зробити додатковий внесок у розмірі 37 мільйонів доларів до фонду НАТО для надання додаткової підтримки обороні України.

Австралія надала Україні близько 590 мільйонів доларів військової та гуманітарної допомоги.

Нова Зеландія передала Україні військову та гуманітарну допомогу на суму понад 48,7 мільйонів доларів.

 

Мої відео