Патріоти вшанували 203-річницю з дня народження Тараса Шевченка

Патріоти вшанували 203-річницю з дня народження Тараса Шевченка
81960 ПЕРЕГЛЯДІВ

Учасники урочистих зборів пройшли за маршрутом від пам'ятника Михайлу Грушевському до пам'ятника Тарасу Шевченку, де поклали квіти до постаменту.Урочисту ходу супроводжував колектив барабанщиків.

Після покладання квітів відбулася спільна молитва за Україну під проводом Святійшого Патріарха Київського та Всієї Русі-України Філарета.

Акція продовжилась святковою частиною за участю Іво Бобула, Тараса Петриненко, гуртів «ТаRuta», «Сокіл» та хору ВУТ «Просвіта» «Гомін».

На урочистих зборах виступили: голова партії Громадсько-політичний Рух "Справедливість" Валентин Наливайченко, голова ВУТ «Просвіта» Павло Мовчан, голова партії ПАТРІОТ Микола Голомша, заступник голови партії УНА-УНСО Ігор Мазур, голова партії УРП Сергій Джердж, громадсько-політичний діяч, Герой України Дмитро Павличко, співголова ГО Всеукраїнський форум «Українська альтернатива» Георгій Філіпчук , журналіст, громадський і культурний діяч Олесь Доній та голова благодійного фонду «Допоможіть дітям України» Ніна Кравчук.

Голова партії ПАТРІОТ Микола Голомша у своєму виступі сказав наступне:

«Великий Тарас мріяв і щиро вірив у світлу прийдешність України. Вірив, що українці здобудуть громадянську свободу і заживуть в сім'ї «вольній, новій».

Ця віра справдилась. Але зажити в мирі і злагоді нашій вольній сім'ї наразі не судилося. Північний сусід, кровожерливий і лютий, знову простягає свої криваві лапи до української свободи та соборності. І знову в борні із споконвічним ворогом за волю і незалежність гинуть кращі сини і дочки нашої Батьківщини. Знову українці рвуть кайдани, якими московити намагаються уярмити нашу гідність і «вражою, злою кров'ю» окропляють свою волю.

Та не меншим ворогом, ніж путінський режим, нині є власні, українські запроданці, які задля своїх політичних інтересів і власного збагачення продають душу і честь.

Ми обрали нову Верховну Раду з надією на швидке прийняття вкрай необхідних для розвитку України законів. Ми сподівалися, що на хвилі Майданівського завзяття і натхнення народні обранці працюватимуть щиро і не озираючись на олігархів та старі управлінські стилістики минулої системи. Ми вірили, що законодавча влада стане потужним локомотивом перспективних перетворень і реформ для інших гілок влади. Ми, зрештою, вимагали на Майдані швидких і ефективних перетворень у країні.

Мусимо сьогодні з прикрістю констатувати, що зайшовши в сесійну залу Верховної Ради народні обранці перестали бути народними і зайнялися, у переважній більшості, законодавчим бізнесом і піаром.

Ми з вами великі надії покладали на новий, Майданний уряд. За три роки маємо вже третій склад урядовців, але потяг української економіки так і не зрушив з місця. Країну стрясають гучні корупційні скандали без гучних вироків, в яких фігурують розкрадання бюджету на мільярди гривень. Це про таких казав Тарас, що гірше ворога «свої діти її розпинають».

Фактично маємо боротьбу одних олігархів з іншими за право осідлати чергові фінансові потоки.

Мусимо констатувати, що люди зі сцени Майдану, які обіцяли громаді відстоювати високі ідеали і справжні цінності українського народу, за які віддала своє життя Небесна сотня і гинуть в окопах Донбасу наші герої, не справдили наші надії. Вони виявилися нестійкими до корупційних вірусів, владних номенклатурних спокус, заманливих пропозицій олігархів і криміналітету. Вони піддалися оманливій чарівності владних крісел, загордившись тим, що нібито є вершителями долі країни і людських доль.

На цьому етапі ми висуваємо до влади вимоги національно патріотичних сил, які викладено у Маніфесті. Ми пропонуємо не шлях перманентної констатації негативу, а програму виходу з кризи, забезпечення перемоги у війні з путінцями і внутрішніми колаборантами, швидку фінансово-економічну і соціальну стабілізацію України, в порядкування принципово нової інноваційної політики і в кінці-кінців перехід від політики руйнування національної державності до політики творення української національної ідентичності. Ми бачимо модель управління країною, що передбачає достатні повноваження нашому законодавчому органу та Президенту представляти основне джерело влади – свій народ.

У виборах народних депутатів найважливішим вважається кілька факторів, зокрема, прийняття виборчого кодексу та затвердження виборчого порогу у два відсотки.

За таких умов висуваються нові до формування і діяльності Кабінету Міністрів. Оперативність і екфективність його роботи має набути нових складових на базі цифрових технологій та функціонального управління економікою.

Перераховані вище вимоги і завдання не є вичерпними. Партія Патріот працює над комплексним вирішенням тих задач, які постають перед державою у цей важкий час. Ми готові запропонувти суспільству нове бачення перспектив. І готові прийняти участь в епіцентрі подій цього руху до справжньої дієвої цифрової демократії».


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео