Солодка екскурсія для дітей Дніпра. (Відео)

Солодка екскурсія для дітей Дніпра. (Відео)
251911 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» продовжив свою серію цікавих екскурсій для дітей Дніпра під час шкільних канікул. Цього разу дітей та їх батьків запросили відвідати місце, де виробляють шоколад та конфети. А саме шоколадну фабрику «MILLENNIUM». 
Шоколадна фабрика «Millennium» заснована в 1999 році. Сьогодні це один з найбільших виробників шоколаду і цукерок в Україні. Випускає цукерки і шоколад під торговими марками «Millennium», «Любимов», «Oskar le Grand», «Disney» і «Золотий Запас». Шоколадна фабрика «Millennium» входить в трійку лідерів українських компаній-виробників шоколаду. Експорт продукції здійснюється в більш ніж 30 країн світу, а досягнення компанії в Україні були неодноразово відзначені нагородами в національних преміях та конкурсах.

Делегація дітлахів з батьками, яку очолила віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріівна Іванілова, ознайомилися з роботою підприємства і побачили наживо технологічний процес виготовлення солодких виробів. 
Головні технологи, які супроводжували екскурсію на виробництві, не тільки показали весь цикл вироблення улюблених цукерок і шоколаду, а й пригостили дітей продукцією майже прямо з лінії. 
Віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріівна Іванілова зазначила про найвищі норми технології та гігієни на виробництві. «Такої чистоти та стерильності, яка є тут, немає навіть у деяких лікарнях. 
І це зайвий раз підкреслює професіоналізм робітників та керівництва» - сказала віце- президент фонду.

А на останок від фонду дітей очікував сюрприз. У фірмовому магазині торгової марки кожен бажаючий зміг вибрати собі улюблені шоколадки та конфети і пригоститися вдома.

Діти та батьки висловлюють щиру подяку Шаринову Евгену Павловичу - співвласнику і керуючому партнеру , CEO Шоколадної Фабрики «Millennium», за допомогу в організації цікавоі екскурсії.

 

 

 

Автор: МБФС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео