Свято Ханука розпочалося у Дніпрі в КДЦ «Менора».

Свято Ханука розпочалося у Дніпрі в КДЦ «Менора».
196790 ПЕРЕГЛЯДІВ

Свято засвічення Головної Ханукії пройшла в центрі «Менора». Участь в цій урочистій церемонії взяли багато почесних гостей і дніпрян.
На початку до городян та гостей обласного центру звернувся Головний рабин Дніпра і регіону Шмуель Камінецький і запросив запалити шамаш і першу ханукальну свічку, великого друга Єврейської громади Дніпра, відомого мецената і президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського, а також члена Опікунської ради Єврейської громади Дніпра Натана Золотаревського. Зробили це під оплески на найбільшій срібній Менорі у світі (подарунок Олександра Петровського Єврейській громаді Дніпра). 


Першу свічку на другий Ханукіі центру «Менора» запалив син Олександра Петровського - Єрмак, якому допомагав директор єврейської громади Зеліг Брез.


Потім євреїв і городян привітали: президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Петровський, член Опікунської ради Єврейської громади Дніпра Натан Золотаревский, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, голова представництва філії «Сохнут-Україна» Рафаель Хельцер і почесні гості церемонії, друзі єврейської громади Дніпра - Віталій Абраменко та Сергій Кочетков. 
Завершилася офіційна частина виконанням ханукального гімну «Маоз Цур» у виконанні соліста Дніпровського Оперного театру Вадимом Бабенко.

Надалі присутніх очікував сюрприз. Завдяки підтримці Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» і особисто його президента, перед громадою і гостями Дніпра виступив всесвітньо відомий скрипаль-віртуоз Василь Попадюк з Канади, який подякував всім, хто прийшов на свято за теплу атмосферу і в своїй неповторній манері виконав ряд емоційних музичних композицій, зустрінутих бурхливими оплесками.

В цьому році Єврейською громадою Дніпра було прийнято рішення, що кожен вечір свята будуть розігрувати в лотерею спеціальні «хануке гелт» серед всіх, хто прийшов на запалювання Головної Ханукії в галереї «Менори». І перший розіграш відбувся. 
Після розіграшу «хануке гелт» всім присутнім було запропоновано скуштувати смачних пончиків, а музичну програму продовжив виступ ансамблю «А штікл Мазл».

Свято продовжилося у головній залі Будинку Пчолкіна, де зібралися представники Єврейської громади Дніпра та гості свята. Згадали історію єврейського народу, привітали і відзначили кращих представників громади, друзів, меценатів та партнерів. Закінчилися урочистості великим святковим концертом, участь в якому взяли музичні колективи Дніпра та закордонні гості - група «Попадюк Бенд».

Свято у КДЦ «Менора» відбулося за підтримки Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність».

За матеріалами Єврейської громади Дніпра.

Автор: МБФС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео