В Одесі провели благодійний різдвяний ярмарок

В Одесі провели благодійний різдвяний ярмарок
223186 ПЕРЕГЛЯДІВ

Одесити зробили важливий крок для допомоги дітям – 16 грудня у місцевому концертно-виставковому центрі пройшов черговий різдвяний ярмарок. Його мета – збір коштів на обладнання для пологового будинку.

У концертно-виставковому центрі Gorzal, що розташований на території одеського парку ім. Шевченка, 16 грудня відбувся благодійний культурний захід. Він має назву VII Благодійний дипломатичний різдвяний ярмарок. Його призначення – збір коштів для допомоги дітям. Цього року зібрані гроші були направлені на закупівлю обладнання для пологового будинку №5 Одеси.

На ярмарку-2018 були присутні представники генеральних та почесних консульств, що мають акредитацію в Одесі. Запрошені були також національні культурні центри та міжнародні місії. Гості змогли побачити вокальні та хореографічні виступи, скуштувати національні страви і напої. Відвідувачам були представлені в продажі святкові та національні сувеніри і прикраси. Представники кожної країни пропонували гостям ярмарку ознайомитися зі своїми традиціями, стравами і сувенірами. На відкритті заходу виступили представники міської влади, які привітали учасників і гостей і висловили їм свої найкращі побажання.

Мої відео