В Україні триває тиждень безпеки дорожнього руху

В Україні триває тиждень безпеки дорожнього руху
28521 ПЕРЕГЛЯДІВ

З 6 до 12 травня в Україні проходить тиждень безпеки дорожнього руху. Про це оголосили на сайті Міністерства охорони здоров’я. Тематичні заходи мають на меті розвиток культури поведінки на дорозі та зниження нещасних випадків у результаті дорожньо-транспортних пригод.

6 травня розпочався глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху, який щороку ініціюється ООН. Він триватиме до 12 травня і проходитиме у багатьох країнах. Міністерство охорони здоров’я оголосило початок такого тижня і в Україні, повідомивши про це на своєму офіційному ресурсі.

Необхідність нагадування українцям про правила безпечної по віденки на дорозі зумовлена високою кількістю нещасних випадків на дорозі. Відповідні служби повідомляють, що за статистикою протягом 2018 року в Україні сталося понад 150 дорожньо-транспортних пригод. У результаті загинули 3,5 тисячі громадян, ще близько 31 тисяч отримали травми різного ступеня.

Не лише в Україні, але й в інших країнах світу постійно збільшується рівень смертності у ДТП. При цьому у ВООЗ повідомляють, що здебільшого жертвами аварій на дорогах стають молоді люди та діти. Саме цим фактом зумовлена увага міжнародних організацій до підвищення грамотності людей у питаннях безпеки на дорогах.

Зі свого боку МОЗ України нагадує про важливість дотримання елементарних правил поведінки на дорозі для водіїв та пішоходів і пропонує оригінальний флешмоб, що допоможе привернути увагу суспільства до важливих проблем. Він полягає у створенні коротких відео з демонстрацією дотримання правил дорожнього руху. Усім бажаючим пропонують ділитися своїми відео у соціальних мережах.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео