В обласному центрі Дніпропетровщини відкрили меморіальні дошки в честь загиблих героів російсько-української війни. (Відео)

В обласному центрі Дніпропетровщини відкрили меморіальні дошки в честь загиблих героів російсько-української війни. (Відео)
253471 ПЕРЕГЛЯДІВ

8 травня, в Дніпрі, на будівлі Індустріального коледжу, в День пам'яті та примирення відкрили 6 меморіальних дошок загиблим в АТО. Ці шість героїв були випускниками цього навчального закладу. Вони закінчили цей коледж у різні роки, але кожен, свого часу, добровольцем пішов захищати на Донбас Україну. Вони були гідними синами країни та справжніми патріотами. 8 травня Україна та європейські держави відзначають День пам’яті та примирення, вшановують жертв Другої світової війни. І саме в цей день було прийнято рішення відкрити шість меморіальних дошок і вшанувати пам'ять загиблих героів нашої країни. Їх імена - Павло Ніконов, Євген Корнієнко, Денис Томілович, Олексій Драган, Олександр Третяк та Олександр Петрушов. Серед них Павло, син Сергія Ніконова, голови дніпровської організації родин загиблих «Родинне коло». Саме очільник цієї громадської організації і став ініціатором встановлення меморіальних дошок. Допомогли це зробити справжні патріоти Дніпра та країни. Свої власні кошти на цю потрібну та історичну справу виділили меценат та громадський діяч, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський та голова Дніпропетровської обласної ради, голова благодійного фонду «Універсум» Гліб Олександрович Пригунов.

Честь відкриття меморіалу надали дітям. Це хресник загиблого героя Павла Ніконова – Матвій та доньки героя Дениса Томіловича – Ліза і Влада. 
Потім духовенство Дніпровської єпархії на чолі з Секретарем єпархії, протоієреєм Віталієм Лопушанським здійснили молебень та освятили відкриті меморіальні пам’ятні знаки.

На заході були присутні та виступили перед громадськістю голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Олександрович Пригунов, віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова, голова Новокодацької районної ради м. Дніпро Олег Олександрович Денисенко, батько загиблого героя Євгена Корнієнко – Анатолій Петрович та директор Дніпровського Індустріального коледжу Віктор Михайлович Лагун.


На вшанування пам’яті героям зібралося багато дніпрян. Це студенти коледжа, родини та близьки загиблих, представники громадськості та патріоти країни.
Наприкінці заходу для присутніх виступив зведений хор ліцеїстів коледжу з посиленою військовою підготовкою та вихованців Дніпровського Педагогічного коледжу.

Тож у Дніпрі на фасаді Індустріального коледжу відтепер є меморіальні дошки загиблим на сході держави. Ці шестеро хлопців були випускниками коледжу. І ті, хто віддав своє життя 74 роки тому, і ті, хто загинув за свою країну у теперішній війні - їх подвиг має стати прикладом і гарним уроком, особливо для нашої молоді.

 

Автор: МБФС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео