Національна юридична освіта й наука в європейському та євроатлантичному вимірах

Національна юридична освіта й наука в європейському  та євроатлантичному вимірах
112926 ПЕРЕГЛЯДІВ

17 травня в Національній академії внутрішніх справ відбулася загальноакадемічна підсумкова науково-теоретична конференція «Національна юридична освіта й наука в європейському та євроатлантичному вимірах», присвячена Дню науки.

Участь у конференції взяли ректор НАВС генерал поліції другого рангу Володимир Чернєй, проректор академії полковник поліції Сергій Чернявський, голова Конституційного Суду України Наталя Шаптала, заступник Голови Національної поліції України – начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві генерал поліції третього рангу Андрій Крищенко, президент видавничої організації «Юрінком Інтер», голова Київської міської організації Союзу юристів України Віктор Ковальський, Урядовий уповноважений з питань гендерної політики, президент Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда – Україна» Катерина Левченко, голова громадської спілки «Центр запобігання та протидії корупції», голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко, інші знані вчені й авторитетні гості.

Акцентувавши на важливості наукового заходу, Володимир Чернєй зауважив, що відзначення в академії Дня науки підсумковою конференцією є доброю традицією. Заклад визнано базовим у реалізації інноваційних проектів з реформування правоохоронної системи та правничої освіти. Саме академії довірено підготовку поліцейських за новими спеціалізаціями, у яких зацікавлена сучасна практика. За результатами досліджень наших науковців виходять друком оригінальні монографії, підручники, посібники й енциклопедії. За європейськими стандартами видаються фахові журнали та збірники. Важливим напрямом діяльності НАВС є захист інтелектуальної власності (зокрема, останніми роками запатентовано понад 50 новітніх приладів і технологій у галузі спеціальної та криміналістичної техніки). Протягом тривалого часу якісно функціонують навчально-наукові інститути, відділ докторантури та ад’юнктури. Високий рівень наукового потенціалу дав змогу сформувати в НАВС п’ять спеціалізованих вчених рад. Лише поточного навчального року виконано майже 100 наукових замовлень провідних служб Національної поліції. НАВС повсякчас підтверджує репутацію безпосереднього учасника підготовки проектів законів, урядових рішень, державних програм, відомчих актів, її по праву визнано центром упровадження прогресивних технологій, форм і методів навчання.

Ректор також зазначив, що дослідницька робота активно згуртовує молодих науковців, чому організаційно сприяють кафедральні гуртки, інститутські наукові товариства та рада молодих учених. Представники перемінного складу стають переможцями та дипломантами конкурсів на здобуття премій і стипендій Президента й Уряду, НАН України, МОН і МВС, київського міського голови, Союзу юристів України, а також чемпіонатів і турнірів різного спрямування.

Упродовж заходу відбулися конструктивні дискусії щодо перспективних напрямів розвитку науки. Найкращих здобувачів вищої освіти, які посіли призові місця в підсумкових турах всеукраїнських конкурсів наукових робіт, відзначено правами Міністра внутрішніх справ і Голови Національної поліції України.

 

Теги: Національна академія внутрішніх справ

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео